Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

15.11.2018
V sobotu 20.října uspořádal oddíl JV Judo Rumburk ve spolupráci se Schrödingerovým institutem již 11. ročník turnaje pro judisty - Pohár Severu.
V tomto roce se závody konaly ve varnsdorfské sportovní hale. Celkem se sjelo 201 závodníku z 26 oddílů a z 5 krajů.  Z našeho oddílu se zúčastnilo celkem 15 judistů. Pro některé naše děti to byly vůbec první velké závody, sbíraly se nejen cenné zkušenosti, ale i cenné kovy. Nejlépe si vedli naši zkušení závodníci: Eliška Salayová, Přemek Steinbach a Péťa Kepka, ti nenašli přemožitele a  vybojovali zlatou medaili. Na druhém místě skončili: Jan Chládek, Jirka Čermák a Jakub Štefan. Třetí místo : Ondřej Bondor, Michal Čermák,Čenda Steinbach, David Hentschel, Tristan Hrabal, Anička Gavurová, Damián Šeps, Tadeáš Dzurko. Marian Mikuš měl velmi těžkou skupinu a i když se na stupně vítězů neprobojoval, patří jemu i ostatním závodníkům velká pochvala za předvedené výkony. Poděkování patří městu Varnsdorf a panu starostovi Stanislavu Horáčkovi, který přišel osobně naše judisty podpořit.

Na Poháru severu předvedli své umění také parkuristi, kteří navštěvují aktivitu Parkuru pod vedením pana Tomáše Kopečka. Samozřejmě nechyběl ani maskot Schrödingerova institutu, kocour Ervín.