AKTUÁLNÍ OPATŘENÍ COVID 19 | VÍCE INFORMACÍ ZDE
  Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

Aktivity pro školy


Gestor: Mgr. Jan Šišulák
Telefon: 604 212 477
Email: jan.sisulak@sinstitut.cz

Gestor tohoto projektu Jan Šišulák vytvořil z pedagogů Schrödingerova institutu tým mladých sportovců různého zaměření, se kterým nabízí školám přípravu a realizaci různých sportovních akcí na míru ušitých dané škole. Mezi nabízené aktivity patří například cyklistické dovednosti, nízkolanové aktivity, různé míčové a sportovní hry a další. Součástí nabídky pro školy jsou i tzv. Vstupy do hodin tělesné výchovy, během nichž jsou žákům představeny různé sportovní aktivity a různé druhy sportu, například basketbal, fotbal a další, které si děti v hodině mohou vyzkoušet a případně se jim pak věnovat v rámci nabízených aktivit Schrödingerova institutu.
 

Naše kompletní nabídka:

 • LANOVÉ AKTIVITY "MONKEYPARK"
  Monkeypark je malé mobilní lanové centrum složené z jedné až šesti nízkých lanových prekážek navázaných mezi stromy, ruzných obtížností a druhů, které jsou pečlivě navrženy pro určitou věkovou skupinu návštevníků. Zajistíme nejen instalaci prekážek, instruktáž, ale i nezbytný dozor. Tyto aktivity lze provozovat téměř po celý rok, kromě zimních měsíců. Vhodné pro školy, školky, dětské kluby, zájmové skupiny.
 • CYKLOCIRKUS
  V rámci „Cyklocirkusu“ nabízíme zábavný 1 až 2 hodinový program pro žáky z prvního a druhého stupně, kde si žáci zlepší nebo posílí své dosavadní cyklistické dovednosti pomocí různých cyklistických cvičení a jízdě na překážkové dráze. Institut má k dispozici (po předchozí dohodě) k zapůjčení osm dětských jízdních kol. Nabídka platí po celý školní rok, po dohodě i během letních prázdnin.
 • SPORTOVNĚ ZÁBAVNÉ PROGRAMY
  V tomto balíčku jsme pro vás schopni připravit sportovní dopoledne, školní olympiádu, netradiční Dětský den, Spartan Race či jiné sportovní dopoledne ušité na míru vašim potřebám (projektové a environmentální dny, Den země, ředitelská volna, školní akce). Vzhledem k náročnosti těchto akcí je nutná spolupráce se školou a jejími pedagogy. Vhodné pro školní kolektivy.
 • VSTUP DO TĚLESNÉ VÝCHOVY
  Ukázková hodina plná sportovních, pohybových, míčových a netradičních her v rámci tělesné výchovy. Vhodné pro školy i školky. Varianty:
   a) jeden vstup, výběr různých her
   b) více vstupů, rozdělení her do bloků - např. honičky, úpolové hry, soutěživé a týmové hry, míčové hry, kreativně kooperační hry…
 • ZÁŽITKOVÝ DEN
  Zážitkové dny jsou určeny pro děti ve věku od 6 do 15 let. Sestavíme zážitkové super odpoledne. Děti jsou rozděleny do několika skupin, prostřednictvím seznamovacích her se seznámí se svými instruktory a pak je již čekají sportovní i herní soutěže, které možná zná každý, ale které si každý rád zahraje znovu, ale i málo známé netradiční sporty, jako je bränball, budgee running, Möllky nebo Kubb. Zážitkový den je vhodný pro děti ze základních a mateřských škol, ale i zájmové skupiny (např. účastníci táborů, širší rodinná setkání, akce městských samospráv a zájmových klubů a sdružení – např. hasiči, zahrádkáři, aj.
 • NABÍDKA VÝLETŮ, EXKURZÍ A DIVADELNÍCH PŘEDSTAVENÍ
  Pro vámi vybrané žáky, které chcete například odměnit za dobrou práci ve škole, či motivovat k lepším výsledkum, připravujeme v průběhu školního roku velmi zajímavé tématické výlety, exkurze po celé ČR, či divadelní představení v našich partnerských divadlech jako je Divadelní klub Jirásek v České Lípě či Divadlo F. X. Šaldy v Liberci. Aktuální nabídku těchto akcí s pevně danými termíny vám na vyžádání zašleme.
 • ADAPTAČNÍ KURZY - POBYTOVÉ I FORMAČNÍ
  Adaptační kurzy jsou skvělou možností pro stmelení kolektivu a to již toho stálého, nebo nového. Kombinace změny prostředí a aktivity připravené přímo pro konkrétní kolektiv dokáží nastartovat fungovaní skupin. Adaptační kurzy jsou vhodné pro školní kolektivy žáků, pedagogů nebo jakýkoliv jiných zaměstnanců pracujících ve skupinách. Vytvoříme program, který naši instruktoři zrealizují na vámi vybraném místě, nebo vám jej můžeme nabídnout i s ubytováním a zajištěním stravy v našem zázemí. Vše je na individuální domluvě.
 • TANČÍRNA BALAHALA
  Tančírna Balahala je jedno ze středisek Schrödingerova institutu v centru Rumburka. Nabízí se jako místo pro vaše akce. Ať už hledáte reprezentativní prostory pro různé akce, např. narozeninové party pro děti, pořádání dětských dní, nebo prostorné prostředí pro besedy, kurzy, nebo přednášky, workshopy, vernisáže. V neposlední řadě jsou k dispozici dva sály možné pro cvičení nebo tanec. K dispozici je také dětský koutek. Balahala je vybavena technickým sportovním zázemím, ozvučovací technikou, dataprojektorem. K dispozici je také bar.
 • KLÁŠTER JIŘÍKOV
  Reprezentativní prostory SI v bývalém kláštere sv. Karla Boromejského v Jiříkově. Nabízíme klidné prostředí s možností jednoduchého ubytování ve dvou dvoulůžkových pokojích nebo spaní na karimatkách v útulných hernách a ložnicích. Klášter je vhodný pro seznamovací a teambuildingové akce školních i pracovních kolektivů, ale i pro krátkodobé ubytování. Program pro kolektivy můžeme zajistit na základě vaší poptávky, ale i vy zde můžete uskutečňovat programy dle své vůle. Součástí kláštera je kaple Nejsvětějšího srdce Ježíšova, proto se zde nabízí možnost exercicií, církevních přednášek, koncertu vážné hudby, aj.

Nejbližší akce

Další dny
Výtvarný kurz - luxusní vánoční aranžmá s Anželou Iljukovou !ZRUŠENO! 04.12.2021
změna
Výtvarný Ateliér SI, Žitná ulice
Mikulášský kvíz v Tančírně 05.12.2021 Tančírna Balahala, Rumburk
Mikuláš pro nejmenší 05.12.2021 Tančírna Balahala, Rumburk
Vánoční tvoření 08.12.2021 Tančírna Balahala, Rumburk
Vánoční tvoření 14.12.2021 Klášter Jiříkov
Jana Koderová - autorské čtení 15.12.2021 Tančírna Balahala, Rumburk
Vánoční bridge s čajem o páté 19.12.2021 Tančírna Balahala, Rumburk
Adventní pohádka 22.12.2021 Tančírna Balahala, Rumburk
Výtvarný kurz - tečkované kameny a svícny 15.01.2022
změna
Výtvarný Ateliér SI, Žitná ulice

Novinky e-mailem

Přihlášením souhlasíte
se zpracovaním osobních údajů

Přihlášky na akce

Všechny přihlášky
Volejte +420 603 245 775 nebo +420 413 034 800  •  Kontakty
Napište sekretariat@sinstitut.cz
Sídlo: Londýnská 562, 407 53 Jiříkov
Zasílací adresa: Palackého 205, 408 01 Rumburk