Přihlaste se na naše pravidelné aktivity! 
  Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

Staň se členem Schrödingerova institutu!

Být členem Schrödingerova institutu se rozhodně vyplatí. Stačí jen vyplnit přihlášku a zaplatit členský příspěvek. Přihlášku je nutné nechat podepsat svými rodiči v případě, že jsi mladší 18 let, a odevzdat tutorovi nebo v kanceláři Schrödingerova institutu v Palackého ulici 205 v Rumburku. Členský poplatek je pouhých 200 Kč na celý rok, a to i v tom případě, že budeš navštěvovat více kroužků. Každý člen Schrödingerova institutu obdrží členskou kartu a získá značné výhody.

>> PŘIHLÁŠKA ZDE <<


Výhody členství

  • Výběr z celého spektra volnočasových aktivit ve šluknovském výběžku pod vedením kvalifikovaných tutorů.
  • Zapůjčení materiálního vybavení na jednotlivé volnočasové aktivity.
  • Zvýhodněné ceny na vybraných akcích SI – příměstské i pobytové tábory, soustředění, koncerty, závody, přednášky, kroužky a další aktivity SI.
Zvýhodněné ceny lze uplatnit v tom případě, že byl členský poplatek uhrazen do konce dubna v aktuálním školním roce.

Členský příspěvek ve výši 200 Kč na školní rok lze uhradit hotově v rumburské kanceláři SI v Palackého ulici 205, vždy v úřední hodiny, nebo platebním příkazem na účet:
  • č. účtu: 107-1695800227/0100
  • variabilní symbol: 20003
  • specifický symbol: datum narození
  • Do poznámky pro příjemce uveďte jméno dítěte a termín „členský příspěvek
Členství je platné po celou dobu aktuálního školního roku, včetně letních prázdnin. Zrušit členství je možné pouze písemně. Členský příspěvek se nevrací.
 

Za co všechno zaplatím?

Základním poplatkem ve Schrödingerově institutu je členský příspěvek. Je to pouhých 200 Kč na celých dvanáct měsíců, a to od září do září (od začátku nového školního roku do začátku dalšího nového školního roku). Snažíme se, aby kroužky a aktivity pro děti předškolní a děti z prvního stupně byly zcela zdarma, nebo jen za symbolický poplatek. Víme, že děti v tomto věku rády experimentují, každou chvíli chtějí vyzkoušet něco nového, nebo se snaží chodit na víc kroužků najednou. Pokud by měli jejich rodiče pokaždé zaplatit, stálo by je to příliš mnoho peněz, a tak je pro ně výhodnější udržet dítě jen při jednom kroužku. To ale také není dobře.

Proto se snažíme nízkými poplatky vyjít všem vstříc, tedy dětem i jejich rodičům. Děti starší, které se však rozhodnou již pro jeden druh sportu, pak za aktivity platí, ale i tak nejde o závratné sumy. Schrödingerův institut významně přispívá na pronájmy sportovišť a tělocvičen, takže rodiče malých sportovců díky této pomoci hodně ušetří. Přispívají však na sportovní oblečení či kostýmy, v případě soustředění, výletů atd. si pak hradí pobyt, stravu a cestu pro dítě. Ale i zde jsou ceny velmi výhodné, protože Schrödingerův institut hradí velkou část celkových nákladů ze svých prostředků. A členové institutu mohou mít navíc ještě výhodné slevy.

Novinky e-mailem

Přihlášením souhlasíte
se zpracovaním osobních údajů
Volejte +420 603 245 775 nebo +420 413 034 800  •  Kontakty
Napište sekretariat@sinstitut.cz
Sídlo: Londýnská 562, 407 53 Jiříkov
Zasílací adresa: Palackého 205, 408 01 Rumburk