Přihlaste se na naše pravidelné aktivity! 
  Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

Zajíc a želva - turnaj Severské ligy deskových her 4/10


22.06.2020
Severská liga deskových her pořádaná deskoherními fanoušky Schrödingerova herního klubu Varnsdorf si na nedělní deštivé dopoledne 21. června přichystala čtvrtý z celkem desíti velkých turnajů – tentokráte Zajíc a želva.
Tato pravidlově jednoduchá rychlovka s velkou možností taktizování a obrovským napínavým herním zážitkem vás zavede do prostředí známé stejnojmenné Ezopovy bajky. Sázku zajíce a želvy, kdo bude v cíli dříve, moc dobře známe. Ale jak to dopadne, když se k nim přidá ještě vlk, lišák a ovce? Každý má velmi osobitý styl, silné a slabé stránky. Je třeba si vsadit na zvířátka, která budou podle vás nejrychlejší, a s pomocí správných karet jim na cestě k vítězství dopomoci. Kdo se tedy nakonec postaví na stupně vítězů? Bude to rozvážná, ale vytrvalá želva nebo všemi mastmi mazaný lišák? 

Každý účastník turnaje měl možnost předvést své síly celkem v šesti zhruba půlhodinových dvoukolech. Nejlepším hráčem se stává Pavlína Poncerová, na druhém a třetím místě se umístili Irena Jasanská a Martin Hoško.

Celou akci provázela pohodová a přátelská atmosféra. Schrödingerův herní klub děkuje firmě Albi za zapůjčení herních setů a odměny pro výherce v podobě krásných deskových her. 

Závěrem zve Schrödingerův herní klub nejen všechny nadšence a milovníky deskových a karetních her, ale i nováčky na neděli 20. září na další z turnajů. PŘIJĎTE SI ZAHRÁT!

Novinky e-mailem

Přihlášením souhlasíte
se zpracovaním osobních údajů
Volejte +420 603 245 775 nebo +420 413 034 800  •  Kontakty
Napište sekretariat@sinstitut.cz
Sídlo: Londýnská 562, 407 53 Jiříkov
Zasílací adresa: Palackého 205, 408 01 Rumburk