Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

Výlet na Singltrek pod Smrkem


02.05.2014
Jako na potvoru, když si člověk naplánuje prožitkový výlet "cyklistikování na Singltreku pod Smrkem", tak se musí po hodně dlouhém období pokazit počasí. Ovšem to počasí nakonec stálo při nás. Pravda, ochladilo se tedy významně, ale i těch cca 5-8°C nebylo žádnou překážkou.
Na Singlu se rychle nejezdi, člověk se zahřeje jak nahoru, tak dolů. No a voda? Ta nepřekážela ani ze spoda, ani shora.. Předpověď vyšla dokonale, totiž po 3h bikování, kdy jsme naložili kola do aut, padla první kapka. Good timing !!!
No a k samotné jízdě není moc co dodat, kdo na singlu byl, ví o čem to je. Rozdělili jsme se na dvě skupinky podleeeee, no podleee...., zkrátka přístup k cyklistice může být na mnoho způsobů. První skupinka, ta zkušenější a výkonnější (v přepočtu W/kg rozhodně), stihla vyzkoušet nejen rozsáhlou síť připravených stezek, ale i k nim přihlehlých lokálů a jimi nabízené pochutiny, zpravidla tekoucí (samozřejmě nejčastěji černý čaj s citronem). Druhá skupinka, ta bezhlavě kroutila kilometry, aby na konci dne zjistila, že jí vlastně došly síly.
Každopádně výlet pro 15 nadšených cyklonadšenců se maximálně vydařil. A díky OTTOvi byl velmi usnadněn i převoz a nakládka kol. Díky Velký OTTO!!
Tahle akce se bude jistě ještě několikrát v tomto roce opakovat, protože ten zážitek opravdu stojí za to.

Novinky e-mailem

Přihlášením souhlasíte
se zpracovaním osobních údajů
Volejte +420 603 245 775 nebo +420 413 034 800  •  Kontakty
Napište sekretariat@sinstitut.cz
Sídlo: Londýnská 562, 407 53 Jiříkov
Zasílací adresa: Palackého 205, 408 01 Rumburk