Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

Víkendová utkání juniorek z Varnsdorfu

24.11.2014
K prvnímu zápasu nastoupily dívky v sobotu proti Sokolu Nusle, se kterým těsně prohrály 60:64, ale s týmem BK Junior Kralupy neměly v neděli žádný problém a přehrály ho jednoznačně 95:47. Výsledky, komentáře trenéra a fotografie naleznete níže v článku.
TJ Slovan Varnsdorf – Sokol Nusle
60:64 (16:22 30:41 44:46)
V průběhu prvních dvou desetiminutovek jsme dovolili soupeřkám jedenáctibodový náskok, který jsme ale nakonec dokázali v poslední minutě srovnat na nerozhodných 60:60. A to především díky opět obětavému výkonu, obrannému doskoku a vynikající třetí čtvrtině, kdy jsme dobrou obranou udrželi Nusle na pouhých 5ti bodech. Bohužel jsme v těchto chvílích nedali víc bodů z útočných příležitostí. Úspěšný výsledek jsme pak v několika posledních akcích promarnili díky chybě v obraně a třeba i třem neproměněným trestným hodům.
Body: Hrabáková 14, Grobarčíková 12, Jínová 12, Martinovská 12, Chlanová 5 (1x3), Stodůlková 3 (1x3), Škvorová 2, Vávrová 0, Špičková 0, Beytlerová 0
TH: 19/12 - 63%
Trojky: 2
Fauly: 19

TJ Slovan Varnsdorf – BK Kralupy Junior
95:47 (26:16 51:31 75:38)
Jednoznačná záležitost proti týmu, který se jeví jako nejslabší v soutěži. Snaha o osobní presink nám zprvu nevycházela, prostřídání a změna obrany nám pak pomohla k výraznějšímu poločasovému vedení. Soupeři do té doby pomáhaly ke skórování mezery v obraně díky naší snaze rychle získat míč. V druhém poločase utkání pokračovalo v podobném duchu, dobré minuty odehrály i hráčky, které tak často nebodují, ale mají uplatnění v jiných basketbalových činnostech, např. Špičková, Vávrová či bodově výraznější Škvorová.
Body: Jínová 19 (1x3), Grobarčíková 18, Hrabáková 13, Martinovská 13, Škvorová 12, Stodůlková 7, Vávrová 6, Chlanová 3, Špičková 2, Beytlerová 2, Ryšavá 0
TH: 19/10 - 53%