Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

VIDEO: Kočičí akademie udělala příjemnou tečku za školním rokem


09.06.2017
Léto už klepe na dveře a Kočičí akademie se rozhodla, že je čas rozloučit se s uplynulým školním rokem, pořádně se připravit na prázdniny a zároveň oslavit Den dětí! Sobota 3. 6. byla ideálním dnem, ve kterém se vše zmiňované skloubilo na půdě sportovního areálu v Krásné Lípě.
A co příchozí z akademií v Jiříkově, Velkém Šenově, Varnsdorfu a Krásné Lípě čekalo? Po úvodu a přivítání to byly soutěže, za jejich úspěšné zdolání byl každý odměněn bonbónami. Někde se skákalo na trampolíně, jinde se nosila tyč na prstě, mezi další disciplíny bylo zařazeno cvrnkání kuličkami, lezení pod laťkou nebo přejezd na dětské lanovce. To vše za nádherného počasí a s podporou hlavního organizátora Miroslava Brabníka.

Po soutěžích na děti čekaly zápasy v minigolfu, tenise a florbale. A nakonec asi to nejlepší – grilování. Samozřejmě byl po celou dobu zajištěn i pitný režim, který doplňovaly melouny a sladké hroznové víno.  

Nadšení účastníci za své úsilí obdrželi diplom, nádherné samolepky, a dokonce kočičí pouzdro na doklady. Kdo chtěl, mohl se na památku zvěčnit s maskotem Schrödingerova institutu – Erwínem.

„Je to ocenění práce našich akademií, jsme hrozně rádi, že se s námi děti připravují na vyučování. Máte náš obdiv, a právě proto jsme dnes uspořádali tuhle akci,“ řekla na adresu malých účastníků vedoucí projektu Kočičích akademií Dana Sádovská.

„Jsme moc rádi, že se nám daří takhle pospojovat fungování akademií. Zároveň chceme dát najevo, že děti patří k nějaké skupině – proto jsme na diplomy i samolepky vytvořili speciální grafiku, která patří ke Kočičím akademiím,“ dodal Brabník.

Tímto také děkujeme všem organizátorkám z oblastních Kočičích akademií, které s dětmi dorazily a zároveň pomohly zorganizovat celou akci.

 

Novinky e-mailem

Přihlášením souhlasíte
se zpracovaním osobních údajů
Volejte +420 603 245 775 nebo +420 413 034 800  •  Kontakty
Napište sekretariat@sinstitut.cz
Sídlo: Londýnská 562, 407 53 Jiříkov
Zasílací adresa: Palackého 205, 408 01 Rumburk