Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

Velikonoční příměstský tábor v Jiřetíně pod Jedlovou


10.04.2015
Zelený čtvrtek a Velký pátek jsme s jednou odpolední výjimkou strávili v Jiřetíně, kde měly děti možnost velikonočně tvořit, sportovat, hrát hry v tělocvičně a částečně i výletit - pokud to ovšem dovolilo náhle opět zimně naladěné počasí.
Ve čtvrtek dopoledne jsme po seznamovacích hrách a určení táborových pravidel, kreslili a malovali kvetoucí strom, snad abychom přivolali tolik očekávané jaro. Za okny nám totiž docela chumelilo a teplota byla blízko bodu mrazu.Poté jsme se autobusem se skvělým panem řidičem vydali do Varnsdorfu na dobrý oběd v Kocourovi a odtud půlhodinovou procházkou ve směru bazén, tobogán a vířivky, kde se všichni dosyta vyřádili.

V pátek ráno nás čekaly různými způsoby vytvořené kraslice a také velikonoční kuřátka. Někomu se dařilo méně, někomu více a celkově jsme nad prací strávili asi dvě hodiny, což bylo trochu mimo náš harmonogram. Venku se však objevilo sluníčko a my neodolali a i za cenu mírného časového posunu výborného oběda na Slávii v Horním Podluží jsme vyšli na Tolštejn. Tam jsme si v restauraci dali čaj a rozloučili se se zimním obdobím - alespoň tedy pevně doufáme. Po obědě nás již očekávala jiřetínská tělocvična a hledání velikonočního zajíčka ve sportovním areálu. Děti si zahrály hru Ulac a mezitím po družstvech hledaly ukryté poklady.
Věříme, že si všichni příměstský tábor užili a těší se na další, který chystáme na letní prázdniny. 

Novinky e-mailem

Přihlášením souhlasíte
se zpracovaním osobních údajů
Volejte +420 603 245 775 nebo +420 413 034 800  •  Kontakty
Napište sekretariat@sinstitut.cz
Sídlo: Londýnská 562, 407 53 Jiříkov
Zasílací adresa: Palackého 205, 408 01 Rumburk