Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

20.11.2017
Dnes 15.10.2017 jsme doma přivítaly soupeřky z Rumburku, opět nás trápily kvalitním servisem a my inkasovaly několik es. Příliš našich chyb na podání a v útoku se promítlo ve výsledku prvního zápasu 0:2 (13,19).
Do druhého utkání děvčata vstoupila s chutí a s větším nasazením, vyvarovala se chyb na podání, byla velmi úspěšná na útoku, a to hlavně v ulívkách a ovládla první set. Ve druhém se vše otočilo, soupeřky výborně bránily všechny naše kvalitní útoky a naše děvčata prohrávala již 19:13, přesto se nesložila a otočila slibný stav na 20:22. V koncovce však nakupila řadu nevynucených chyb a druhý set těsně prohrála. Do třetího setu jsme šly opět s výraznou touhou po vítězství, byly jsme velmi úspěšné na útoku z hlavního kůlu a vedly 14:7. Přesto se opět ukázala nezkušenost a technická nevyspělost našich mladých hráček. Naším strachem ze hry a velkou spoustou nevynucených chyb soupeřky srovnaly stav na 14:14. V napínavém závěru jsme dokázaly zvítězit a porazit Rumburk 1:2(17,22,14).

Radujeme se z prvního bodu v nové sezóně a věříme, že není poslední.