Přihlaste se na naše pravidelné aktivity! 
  Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

Varnsdorfské přípravky uzavřely školní rok 15/16


29.06.2016
V pondělí 27. června se na tréninku varnsdorfských přípravek v tomto školním roce sešlo naposledy 26 dětí. Před jejich školním vysvědčením jsme v průběhu spousty her a cvičení navnadili jejich touhu účastnit se letních akcí BAŠ a především pokračovat v jejich basketbalovém tréninku i v následujícím školním roce.
Kromě rozvoje agility a koordinace s míčem jsme si hodně zastříleli a zasoutěžili ve spoustě her. Na závěr jsme s dětmi vyhodnotili přítomné s největší a nejpravidelnější docházkou, mezi něž patří Kristián Bulejko, Matěj Casey Oplištil a Milan Vikartovský. Bohužel tentokrát chyběla i rekordmanka v účasti na trénincích, Eva Grohmannová. Na těchto dětech je jejich úsilí vidět i ve zlepšení pohybového a herního projevu. Nejen to, především si vážíme jejich nadšení. Abychom ocenili celoroční nasazení a trénování všech, i těch nově přihlášených, rozdali jsme dětem sportovní ponožky a další upomínkové předměty.
Po dobu prázdnin si od basketbalu a pohybových her nemusíte dávat úplnou pauzu. Ani by to nebylo vhodné, děti pohyb nejen milují, ale ke správnému růstu a vývoji ho v rozmanitých formách též potřebují. Proto budeme rádi za jejich účast v turnajích Letní streetballové ligy Šluknovska (LSLŠ), jejíž první turnaj se koná v červenci 16. za Sportovní halou ve Varnsdorfu. Další dva budou následovat v srpnu 20. tamtéž a v září 10. v Rumburku na hřišti ZŠ U Nemocnice.
Co určitě doporučujeme je náš letní basketbalový kemp ve sportovním areálu Jiřetína pod Jedlovou, kde máme již tradičně připraven bohatý program! Oživení dovedností a kondice pak následuje v taktéž tradičním příměstském kempu BAŠ, který dle počtu přihlášených dětí uspořádáme klidně ve více městech.
Pokud se o chystaných akcích chcete dozvědět více, podívejte se na tyto odkazy:
http://www.sinstitut.cz/bas/letni-streetballova-liga-sluknovska-2016
http://www.sinstitut.cz/bas/letni-basketbalovy-kemp-2016
http://www.sinstitut.cz/bas/primestsky-letni-kemp-bas-2016

Novinky e-mailem

Přihlášením souhlasíte
se zpracovaním osobních údajů
Volejte +420 603 245 775 nebo +420 413 034 800  •  Kontakty
Napište sekretariat@sinstitut.cz
Sídlo: Londýnská 562, 407 53 Jiříkov
Zasílací adresa: Palackého 205, 408 01 Rumburk