Přihlaste se na naše pravidelné aktivity! 
  Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

Války vyvolávačů - turnaj Ligy vyvolávačů 1/10


21.09.2020
Deskoherní fanoušci Schrödingerova herního klubu Varnsdorf odstartovali v neděli 20. září dopoledne první z turnajů v karetní hře Války vyvolávačů.
Od 9.30 obsazují klubovnu SI hordy Orků z tundry, Fénixoví, Pralesní a Temní elfové, Rebelové, Mutanti, Padlé království vedené Red Talem a mnoho dalších národů Itharie. To se již krvechtiví bojovníci nemohli dočkat prvního turnaje ve Válkách vyvolávačů, kde jde o shromáždění silného vojska a jeho vrhnutí proti protivníkovi, sesílání mocných kouzel a zničení všech, kdo se vám opováží postavit. Jedná se o vzrušující karetní hru znázorňující zuřivou bitvu armád ve světě fantasy, kde se postavíte do role mýtických vyvolávačů. Armáda každého národa je jiná, takže hra za ni vyžaduje jinou strategii, důmyslně přizpůsobenou vlastním silným stránkám a slabinám nepřítele.

Každý účastník turnaje měl možnost předvést své síly celkem v sedmi zhruba hodinových zápasech. Nejlepším hráčem se po celodenním hraní stává Martin Hoško. Na druhém a třetím místě se umístili Matyáš Brož a Tomáš Rosa. Celou akci provázela pohodová a přátelská atmosféra. Schrödingerův herní klub děkuje firmě Mindok za zapůjčení herních setů a odměny pro výherce v podobě krásných deskových her.

Závěrem zve Schrödingerův herní klub nejen všechny nadšence a milovníky deskových a karetních her, ale i nováčky, děti i dospělé na neděli 25. října na druhý turnaj Ligy vyvolávačů. PŘIJĎTE SI ZAHRÁT!

Novinky e-mailem

Přihlášením souhlasíte
se zpracovaním osobních údajů
Volejte +420 603 245 775 nebo +420 413 034 800  •  Kontakty
Napište sekretariat@sinstitut.cz
Sídlo: Londýnská 562, 407 53 Jiříkov
Zasílací adresa: Palackého 205, 408 01 Rumburk