Přihlaste se na naše pravidelné aktivity! 
  Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

Sportovní pobyt v italském Porto San Giorgio 2017


26.07.2017
Již druhým rokem jsme se vydali do italského Porto San Giorgio, abychom tam po celý týden tužili tělo i ducha. Přidala se k nám nejen CAŠ, ale též FOŠ, přičemž počasí přálo náramně a celý týden zářilo na nebi azurově.
Kdo s námi jezdí pravidelně, tak ví, že sportovní soustředění u moře bývají ta nejintenzívnější. Pro letošní rok si jen basketbalové družstvo holek dalo spíše klídek a rekondiční pobyt. Všichni ostatní makali, až se z nich kouřilo.
Každý den začal výběhem kolem místní mariny, vedoucí na pláž, kde jsme se lehce protáhli a pak osvěžili v příjemně chladné mořské vodě. Následovala snídaně a příprava na tříhodinový blok dopoledních tréninků. Po nich vždy obět, siesta a když slunce polevilo, odchod na pláž za vodními radovánkami. Po večeři jsme pak každý dle svého trénovali, nebo hráli. Cyklisté jezdili po výletech a fotbalisté hráli čutanou.
Kromě hlavního bloku tréninků jdoucích od pondělí do pátku jsme si užili též výlety na místní trhy, za zmrzlinou, či za přátelským utkáním dívek s jejich protějšky z městečka Fermo. Díky této bohaté náplni a v rychlém sledu jdoucím aktivitám celý pobyt utekl neskutečně rychle!
Můžeme se těšit na další ročník, a kdo ví, zda jej neuspořádáme na nějakém dalším krásném místě? :)
Jan Hladík

Novinky e-mailem

Přihlášením souhlasíte
se zpracovaním osobních údajů
Volejte +420 603 245 775 nebo +420 413 034 800  •  Kontakty
Napište sekretariat@sinstitut.cz
Sídlo: Londýnská 562, 407 53 Jiříkov
Zasílací adresa: Palackého 205, 408 01 Rumburk