Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

27.02.2021
S nápadem uspořádat „Spill the tea“ (volně přeloženo společné povídání, sdílení tématu) jako jednu z aktivit kroužku „Psychologie skrz naskrz“ přišla zakládající členka Laura Volšičková na první schůzce v tomto školním roce.
Pro svou myšlenku získala i ostatní účastnice, a protože v kroužku již získaly potřebné vědomosti i dovednosti, začaly společně připravovat program s tématem „Osobnost“.

Vzhledem k tomu, že není možné se setkat naživo, aktivita se přesunula do on-line prostředí. Studentky se také rozhodly, že ji věnují svým vyučujícím jako poděkování za jejich nasazení v distančním vzdělávání.

V úterním odpoledni se tak role zcela vyměnily a Laura, Sabina, Tereza, Zenny a Kačka provedly své profesorky z Gymnázia Varnsdorf hodinou příjemného povídání, proloženou aktivitami směřujícími k poznání sebe sama i k umění poznávat a respektovat druhé.

Pro všechny to byla příležitost poznat se i z jiné stránky, ujistit se, že každá osobnost je jedinečná, ale zároveň je možné nalézt hodně společného. Povídání bylo poučné, veselé i dojemné.

Paní učitelky si tuto zkušenost velmi pochvalovaly, bylo prý velmi příjemné být alespoň na chvilku tím, kdo se nechá vést. A všechny se shodly, že chtějí podobnou aktivitu zopakovat.

Novinky e-mailem

Přihlášením souhlasíte
se zpracovaním osobních údajů
Volejte +420 603 245 775 nebo +420 413 034 800  •  Kontakty
Napište sekretariat@sinstitut.cz
Sídlo: Londýnská 562, 407 53 Jiříkov
Zasílací adresa: Palackého 205, 408 01 Rumburk