Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

Soustředění střediska Varnsdorf v rekreačním středisku Netopýr v Jiřetíně pod Jedlovou


09.09.2016
Předposlední srpnový víkend jsme se sešli v rekreačním středisku Netopýr v Jiřetíně pod Jedlovou, kde nás přivítalo příjemné prostředí, milý a ochotný personál. V sobotu odpoledne nic nebránilo tomu začít přípravu na novou minivolejbalovou sezónu. Sešlo se nás celkem 24, z toho 18 dětí a 4 trenéři.
A jdeme na to!  Ráno rozcvička, dopoledne kondiční trénink, odpoledne práce s balónem. Děti jsme řádně potrápili fyzickou přípravou a zdokonalováním volejbalových dovedností. Zato nás děti odměnily připravenýma scénkami na téma známá česká pohádka. V úterý jsme soustředění zakončili turnajem v oranžové a červené barvě.

Počasí se také vydařilo, až na neděli kdy nám dešťové kapky zpříjemnily výlet na zříceninu hradu Tolštejn. Největší odměnou byly úsměvy dětí a prosba zda by příští rok mohlo být soustředění delší.

Poděkovat bych chtěla trenérskému týmu ve složení: Nikola Procházková (nahrávačka TJ Slovanu Varnsdorf, Kristýna Mrázková (bývalá extraligová hráčka Přerova, v současnosti hráčka 2. ligových Chvaletic) a Michalu Němečkovi (tatínek).

 „Myslím, že soustředění splnilo svůj účel. Děti získaly jistý režim dne, získaly povědomí o zdravé stravě a také došlo k utvrzení kolektivu, což je pro následnou práci s budoucími volejbalovými hráči velice pozitivní. Tímto bych chtěla pochválit i vedení soustředění, za vzornou přípravu a spoustu nápadů, které děti povzbudily k další činnosti. Rozhodně bych toto soustředění považovala za přínosné a motivační. Většina dětí má potenciál, který by byla velká škoda nevyužít.“ Kristýna Mrázková

„Soustředění bylo určitě prospěšné obou stranám. Myslím si, že si děti odnesly spoustu zážitků, dovedností a vzpomínek. Za těch pár dní jsme měli možnost se více navzájem poznat. Děti poslouchaly, některé méně, ale důležité bylo, že zadaný úkol vždy splnily. I když někdy tomu předcházelo slavné a neoblíbené dřepování a protože jsme jeden tým, a držíme se hesla: Jeden za všechny všichni za jednoho, dřepovali jsme všichni i vedoucí:-).  Nejkrásnějším dárkem, jaký Vám mohou děti na konci dát je otázka, zda příští rok bude také soustředění. Všichni jsme odpověděli jednohlasně ano.“ Nikola Procházková

Za trenéry Jitka Němečková

Novinky e-mailem

Přihlášením souhlasíte
se zpracovaním osobních údajů
Volejte +420 603 245 775 nebo +420 413 034 800  •  Kontakty
Napište sekretariat@sinstitut.cz
Sídlo: Londýnská 562, 407 53 Jiříkov
Zasílací adresa: Palackého 205, 408 01 Rumburk