JIŽ BRZY ZVEŘEJNÍME PRAVIDELNÉ AKTIVITY NA ROK 2022/2023
  Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

Siegestorm liga ve Varnsdorfu!


19.02.2020
Sobotní slunečné ráno, 15. února, 9.00. Klubovnu ve Varnsdorfu obsazují armády ještěřích humanoidních národů Yrsa, bojových mnichů Čchun-laj, andělské síly Serafie a nekromanští Styxie. Schrödingerův herní klub pořádá pro všechny krvechtivé bojovníky turnaj ve hře Siegestorm.
Siegestorm je hra plná neustávajícího boje pro jednoho až čtyři hráče. Armády se vrhají proti sobě a střetávají se s nepřátelskými obránci ve snaze protivníka nadobro vyčerpat. Jedná se o svižnou a graficky velmi hezky provedenou hru se zajímavým herním mechanismem. Vy se stáváte veliteli, před nimiž leží nelehká rozhodnutí. Každá karta ve vašem balíčku může být použita několika způsoby a rozhodnutí, který způsob zvolíte, bývá někdy riskantní, někdy bolestivý a někdy obojí. Abyste ve hře uspěli, musíte zdroje svého nepřítele vyčerpat dříve, než se to samé přihodí vám.

Siegestorm liga je dlouhodobá soutěž. Každá sezóna se skládá z několika otevřených turnajů. Hráči na základě svého pořadí v turnajích získávají body do žebříčku. Sedm nejlepších z dlouhodobé části se spolu s jedním kvalifikantem z kvalifikačního turnaje utká v Grand finále na Albi Game Day o titul "Siegestorm šampion".

Hrajeme každý s každým. Po osmihodinovém urputném boji si první místo vydobil Martenus následovaný Olehem a Frankem.

Celou akci provázela pohodová a přátelská atmosféra. Schrödingerův herní klub děkuje firmě Albi za zapůjčení herních setů a poskytnuté odměny do turnaje.

Novinky e-mailem

Přihlášením souhlasíte
se zpracovaním osobních údajů
Volejte +420 603 245 775 nebo +420 413 034 800  •  Kontakty
Napište sekretariat@sinstitut.cz
Sídlo: Londýnská 562, 407 53 Jiříkov
Zasílací adresa: Palackého 205, 408 01 Rumburk