Přihlaste se na naše pravidelné aktivity! 
  Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

Probuďte v sobě vášeň, začněte žít naplno, žijte flamencem


16.03.2016
Milé dámy, ženy a dívky, udělejte dnes něco pro sebe. Zapomeňte pro jednou, že musíte pracovat, uklízet, vařit a žehlit, že jste hospodyně, kuchařka, pečující matka či manželka, zodpovědná zaměstnankyně, studentka či podnikatelka a rozpomeňte se na to, že jste především žena! Žena krásná a žádoucí, vášnivá a vnadná. Probuďte v sobě mládí a vášeň, sexappeal a ženskost, udělejte si chvilku jen sama pro sebe, pro svou radost, pro svůj dobrý pocit a přijďte si do tančírny Balahala zatančit v rytmu vášnivých španělských kytar ohnivé flamenco, tanec, který nenechá nikoho chladným – ani ženu ani žádného muže.
Využijte další nabídky výuky tance v tančírně Balahala, a to od profesionálních flamenco tanečníků. Naučíte se tančit, zdůrazníte svou ženskost, zklidníte svou duši i mysl a rozproudíte v sobě krev a vášeň.
Pravidelné lekce flamenca se konají v Balahale jednou za čtrnáct dní v neděli od 16.30 hodin.
Vezměte s sebou dlouhou rozevlátou sukni, boty na nízkém podpatku, rozpusťte si vlasy a vetkněte do nich ohnivou růži a začněte tancovat právě teď!
Právě teď je čas na radost, lásku, vášeň a tanec.
"Flamenco je osobité, každý tanečník má svůj styl, a nelze srovnávat, kdo je lepší nebo horší. Každý z nás je jedinečný, a proto i taneční projev každého z nás je jiný - přijďte najít ten svůj a propadněte s námi kouzlu flamenca!" stojí na stránkách skupiny Flamenco Al Norte, která kurz povede.
Více zde: http://www.flamencoalnorte.cz/
Tak neváhejte a přijďte na lekci tohoto osobitého tance v neděli 20. března od 16:30 hodin.
Zváni jsou i muži, kteří se zde naučí, jak svou vášeň a lásku k ženám mohou projevit tancem. Při hodinách flamenca se naučí vše, co je k dobytí ženských srdcí zapotřebí.

Novinky e-mailem

Přihlášením souhlasíte
se zpracovaním osobních údajů
Volejte +420 603 245 775 nebo +420 413 034 800  •  Kontakty
Napište sekretariat@sinstitut.cz
Sídlo: Londýnská 562, 407 53 Jiříkov
Zasílací adresa: Palackého 205, 408 01 Rumburk