Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

Přípravné utkání přípravky

31.10.2014
V neděli 14.9.2014 jsme se zúčastnili turnaje v Děčíně pro hráče ročník 2004 a mladší. Odjeli jsme s 13 hráči, družstvo bylo složené ze 4 zkušenějších hráčů, 3 hráčů s herními zkušenostmi a 7 nováčky. Rozptyl věkový byl 2004 - 2007.
Byla přihlášena 4 družstva: BK Sluneta Ústí, BK Horejsek Děčín A, BK Horejsek Děčín mix a TJ Slovan Varnsdorf.
První utkání jsme hráli s BK Slunetou Ústí, 1.čtvrtinu jsme vyhráli 18:4, ale ve 2.části soupeř náskok stáhnul a utkání bylo napínavé. Nakonec jsme vyhráli o 6 bodů.

TJ Slovan Varnsdorf  :  BK Sluneta Ústí n.L.
42 : 36  (18:4, 6:12, 13:8, 5:12)

Druhý zápas byl s chlapci z Děčína. První pětka soupeře byla zkušenější, rychlejší a nám utekl začátek, 1.čtvrtinu jsme prohráli 3:33.  Další části hry již nebyly tak rozdílné, ale soupeř měl větší přehled na hřišti a dobře bránil naše zkušenější hráče.

TJ Slovan Varnsdorf  :  BK Horejsek Děčín A
14  :  50   (3:33,5:4,4:14,2:9)

Poslední utkání jsme sehráli se smíšeným družstvem Děčína. Soupeř s námi držel krok první čtvrtinu, v dalších minutách jsme už byli lepší. Zlepšili jsme střelbu, obranu, nahrávali jsme si.

TJ Slovan Varnsdorf   :   BK Horejsek Děčín mix
58  :  27  (10:8,18:7,12:4.18:8)

Naše družstvo získalo 2. místo. Hráči nasbírali nové herní zkušenosti, nováčci okusili prostředí prvoligové haly, fandění rodičů a zkusili si hru. Zahráli si všichni.
Soupiska:  Marek Endal, Patrik Voráček, Martin Sádovský, Marek Kalivoda, Tomáš Halbich, Petr Steško, Robin Šidélko, Matyáš Ježek, Romelo Houmbendzi, Josef Zdražil, Martin Špiroch, Sebastián Toledo, Dominik Maščuch.