Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

Příměstský tábor Velký Šenov


22.07.2020
Třetí prázdninový týden proběhl ve Velkém Šenově příměstský tábor pod vedením Moniky Knapové a Aleny Billé. Celkem se sešlo třináct dětí různého věku.
Od předškoláků až po větší školáky. Každé ráno se neslo ve školním duchu a děti si zábavnou formou zopakovaly trochu učiva. Školáci si potrápili hlavu především matematikou a českým jazykem a předškoláci si pohráli s barvami, tvary a grafomotorikou. Pondělí patřilo procházce po Velkém Šenově a sportovním hrám na místním hřišti. V úterý jsme se vydali autobusem do Šluknova, navštívili Karlovo údolí a u místních usedlíků si prohlédli jejich mini farmu.

Největším zážitkem byl pro děti osel Ferda a mláďata páva. Výlet jsme zakončili pizzou v zámeckém parku. Ve středu jsme si jeli zaplavat do bazénu v Rumburku. Všichni si plávání užili a našli se i odvážlivci, kteří si poprvé zaskákali z třímetrového skákadla. Čtvrtek jsme zvolili trochu odpočinkový den. Společně jsme si namalovali obraz, který se velmi povedl i malým předškolákům a potom jsme společně zhlédli pohádku Jumanji. A samozřejmě malá procházka na čerstvém vzduchu nesměla chybět.

Poslední den jsme se vydali vlakem do Děčína, kde se děti vyřádily v Hopsáriu a nákupy v centru Pivovar. Domů se vrátili všichni v pořádku a spokojení. Celý týden si děti užily a určitě mají spoustu zážitků. Společně se těšíme na další společné chvíle.

Novinky e-mailem

Přihlášením souhlasíte
se zpracovaním osobních údajů
Volejte +420 603 245 775 nebo +420 413 034 800  •  Kontakty
Napište sekretariat@sinstitut.cz
Sídlo: Londýnská 562, 407 53 Jiříkov
Zasílací adresa: Palackého 205, 408 01 Rumburk