Přihlaste se na naše pravidelné aktivity! 
  Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

Příměstský tábor ve Šluknově


25.07.2021
Co se dělo jednotlivé dny na našem příměstském táboře ve Šluknově?
PONDĚLÍ
Pondělí bylo spíše seznamovací, děti společně sportovaly a také tvořily plakát svého týmu. 

ÚTERÝ
Úterý už bylo o týmové spolupráci a dětem to šlo skvěle! Dopoledne jsme si zasoutěžili, jak ve sportu tak ve vědomostech. Také jsme si užili zajímavou ukázku chovu dravců v zajetí, kterou nám zajistila paní Martina Hendrychová se svými dravci. Nakonec jsme se naučili, jak správně rozdělat oheň. 

STŘEDA
Počasí akorát na výšlap, a tak jsme vyrazili do Karlova údolí. Cestou jsme posbírali pár kamínků na malování. S chutí jsme si dali oběd a pak byl polední klid. Odpoledne proběhlo seznámení s novou hrou - kin ball - ovšem trochu netradičně. Originální balón nám při prvním odpalu bouchnul! Ovšem mistři improvizace to zvládají i jinak… A tak jsme si nakonec hraní užili i s jiným balónem. 

ČTVRTEK
Ve čtvrtek jsme malovali kamínky, zasoutěžili si proti sobě v kvízu, ve skupinkách hráli sportovní hry, opékali na ohni a taky si užili přespávandu! 

PÁTEK
Poslední den probíhala Srandalympiáda se spoustou zábavných disciplín, které jsme odpoledne také vyhodnotili. Mezi soutěžemi bylo balení spacáku na čas, hod šiškou do kotlíku, kresba podle vnímání dotyku, skok v pytli na čas. Nakonec čekala na děti také nejnáročnější disciplína, o to větší zážitek to byl - Hiporehabilitace - děti v roli vodiče. Úloha náročná, děti vedly koně brankou, poté slalomem, zúženou uličkou a nakonec přes malou překážku na zemi. A nebyl nikdo, kdo by tuto disciplínu nezvládl. Nutno podotknout, děti soutěž plnily pod dohledem zkušené a k těmto aktivitám vyškolené osoby.

Těšíme se na Vás opět za rok v našem příměšťáku! 
 
Realizace příměstského tábora byla podpořena městem Šluknov.

Novinky e-mailem

Přihlášením souhlasíte
se zpracovaním osobních údajů
Volejte +420 603 245 775 nebo +420 413 034 800  •  Kontakty
Napište sekretariat@sinstitut.cz
Sídlo: Londýnská 562, 407 53 Jiříkov
Zasílací adresa: Palackého 205, 408 01 Rumburk