Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

Příměstské soustředění VAŠ


11.07.2021
Soustředění, které se konalo od 7. do 9. července 2021 se zúčastnilo 22 dětí a na organizaci se podíleli 4 tutoři. Na příměstské soustředění nám počasí zrovna moc nepřálo. Děti jsme si rozdělili do dvou skupin na starší a mladší kategorii.
Starší skupina využívala prostory tělocvičny ZŠ Tyršova (velká tělocvična, malá tělocvična). Vyzkoušeli si různé netradiční hry (hru pro nevidomé – Goalball, hry s kelímky a balónky), ale také orientační běh s 20 stanovišti v areálu ZŠ. Nechyběly ani hry vědomostní a zábavné, u kterých si děti užily spoustu legrace. Každý den dopoledne i odpoledne probíhal volejbalový trénink, fyzické soutěže a testy. Závěrečný den se uskutečnil turnaj dvojic a trojic, byly vyhodnoceny výsledky a předány ceny pro všechny zúčastněné.

Mladší skupina byla po celou dobu soustředění v multifunkční hale, kde jsme využili sítě na badminton, překážkové dráhy. Po celý den byl připraven bohatý program, a to tréninky minivolejbalu (žlutého, oranžového a červeného), smyslové hry a kvízy, hádanky Harryho Pottera, zábavné hry s kelímky, odznak všestrannosti a obrázkový orientační běh na letním stadionu, který zvládly i naši nejmenší (6-ti leté děti). Poslední den soustředění jsme vyhodnotili výsledky a předali dětem ceny.

Ke svačině měly děti každý den nějakou dobrotu a ovoce. Na obědy jsme docházeli do restaurace „Střelnice“ a musíme říct, že vařili velmi chutně.

Musím pochválit všechny tutory, kteří měli soustředění perfektně připravené. Ale také naše všechny sportovce, kteří si to společně s námi moc užili.

Nikola Benešová

Novinky e-mailem

Přihlášením souhlasíte
se zpracovaním osobních údajů
Volejte +420 603 245 775 nebo +420 413 034 800  •  Kontakty
Napište sekretariat@sinstitut.cz
Sídlo: Londýnská 562, 407 53 Jiříkov
Zasílací adresa: Palackého 205, 408 01 Rumburk