Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

11.11.2015
Vážení a milí příznivci Schrödingerova institutu, ať již jste rodiči dětí, kteří navštěvují naše aktivity, nebo sami navštěvujete nějakou z našich akcí, anebo i vy, kteří nás máte jen rádi, sledujete naší práci a jste tak naší součástí, tohle je prosba a vlastně příležitost pro Vás všechny, kteří budete chtít udělat něco dobrého a pěkného pro druhé.
Možná jste už zaregistrovali, že se v tančírně Balahala dají vystavovat obrazy, fotky a umělecká díla. Každá výstava je pro tančírnu skvělé obohacení, které dělá radost nejen nám ale i všem návštěvníkům tančírny. Přemýšleli jsme tedy, jakou výstavu bychom mohli uspořádat o Vánocích, a honily se nám hlavou všelijaké nápady. Ale žádný z nich nebyl ten pravý, nic z toho, co jsme vymysleli, nás nenadchlo. A přitom to bylo tak jednoduché!
Období Vánoc je přece obdobím, kdy se plní přání, a kdy i my sami sobě i svým blízkým přejeme spousty krásných věcí. Posíláme si vánoční pohlednice, přáníčka a esemesky, v nichž svá přání posíláme těm, kterým jsou určena.
Uspořádat výstavu Vašich přání, toho, co nosíte v srdci, toho, čím chcete druhé potěšit, čím jim chcete pomoci, udělat radost, zlepšit, zkrášlit, obohatit život, to vše by nejen udělalo radost lidem, kteří by si je četli, ale i nám.
Rádi bychom společně s Vámi vytvořili výstavu, která by ukázala všem, kolik dobra v nás, v obyčejných lidech může být.
Pokud máte tedy něco, co byste přáli ať již celému Schrödingerovu institutu, nebo jen jeho kousku, třeba Janě, která každé roční období připravuje oblíbené příměstské tábory, Šíšovi, který hraje s vašimi dětmi basketbal, nebo paní Olze, která s Vámi od rána do večera tančí, komukoliv z institutu, anebo akademii či středisku, zkuste takové přání napsat, zkuste ho namalovat, vytvořit z čehokoliv, upéct nebo uplést, a přineste nám ho.
Na kousku ubrousku, na lístku od autobusu nebo na velkém papíře, na kůře stromu nebo na útržku látky. Na čemkoliv.
Zeptejte se dětí, co by nám přály a vytvořte spolu s nimi takové přání společně. Pojďte s námi do toho a vytvořme tak jedinečnou výstavu toho, jak laskaví a vřelí dokážeme být! Pojďme si společně zkrášlit ten náš svět, svět, ve kterém žijeme!!!
Sběr přání začíná právě teď 12. 11. 2015. Vaše přáníčka můžete psát přímo v tančírně Balahala.

Novinky e-mailem

Přihlášením souhlasíte
se zpracovaním osobních údajů
Volejte +420 603 245 775 nebo +420 413 034 800  •  Kontakty
Napište sekretariat@sinstitut.cz
Sídlo: Londýnská 562, 407 53 Jiříkov
Zasílací adresa: Palackého 205, 408 01 Rumburk