Přihlaste se na naše pravidelné aktivity! 
  Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

"Pololetky" s kočkou v Liberci


02.02.2016
Jako odměnu za dobré, ale třeba i jako motivaci za špatné vysvědčení, jsme v pátek 29.1. vyrazili s 22 dětmi do libereckého bazénu.
Sešli jsme se, jako vždy, brzy ráno v Rumburku na Bytexu a pokračovali jsme autobusem do Varnsdorfu, kde jsme nabrali další skupinu v čele s Terkou. Vlakem jsme pokračovali do Liberce, kde jsme si udělali procházku k bazénu a tam pak doslova zapluli. Vystřídali jsme opět všechny atrakce, které jsme mohli. Od tobogánů, kde jsme strávili nejvíce času, přes klouzačku, kde nás musel personál trochu umravňovat, velký bazén, kde jsme trénovali skoky, až k divoké řece, kam se však odvážili jen ti nejzdatnější z nás.

Po dostatečném vyřádění se jsme se šli najíst do přilehlé restaurace - pizzerie a nechali jsme si tam i chvíli slehnout. Když už děti začaly vykazovat známky odpočatosti, usoudili jsme, že je nejvyšší čas jít a pokusit se o lanovkové zdolání Ještědu.

Tam nás však čekalo nemilé překvapení - libnetka, kterou jsme měli zakoupenou, už bohužel neplatí (zapamatujte si!:)), a tak bychom museli dát za jízdy peníze, které nám však už chyběly. Jako alternativní zábavu jsme zvolili klouzání se po větší ledové ploše, což bylo dostatečnou satisfakcí jak pro děti, tak pro nás (taky jsme si to párkrát zkusili! :)

Doufáme, že se budou děti ve škole i nadále snažit, abychom si společně mohli užít ještě hodně podobných prázdninových dní za odměnu!

Novinky e-mailem

Přihlášením souhlasíte
se zpracovaním osobních údajů
Volejte +420 603 245 775 nebo +420 413 034 800  •  Kontakty
Napište sekretariat@sinstitut.cz
Sídlo: Londýnská 562, 407 53 Jiříkov
Zasílací adresa: Palackého 205, 408 01 Rumburk