Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

20.10.2023
V sobotu 14. října se ve spolupráci Sportovního klubu Varnsdorf a JV JUDO Rumburk uskutečnil Pohár Severu pro judisty v kategoriích U10 (starší přípravka) a kategorie U14 (starší žáci a žákyně). Náš oddíl reprezentovalo 12 judistů. Celkem se zúčastnilo 93 dětí z 12 oddílů.
Za U10 zářil Míša Martinec, který svým soupeřům nedal vůbec šanci a své tři zápasy ukončil před časovým limitem krásnými hody. Zaslouženě stál nejen na nejvyšším stupni vítězů, ale zároveň obdržel sošku nejtechničtější závodník v této kategorii. Moc hezký výkon předvedl i Marek Škoda, který si odvezl spolu s Johankou Hrabalovou stříbro. Třetí místa vybojovali Jindřiška Špánková, Hanička Řičicová, Baruška Dostálová a Toník Gavura.

Za kategorii starších žákyň ve váze do 40 kg byla nejlepší Klárka Dostálová, která díky své skvělé technice získala nejen zlatou medaili, ale i sošku nejtechničtější závodník v této kategorii.

1. místo ve váze do 30 kg v U14 obsadil David Holub. Ve váze do 34 kg vybojoval stříbro Ondra Martinec a Matyáš Čurda si odvezl bronz.

Mimo soutěž ve smíšené kategorii U14 získala stříbrnou medaili Anička Gavurová. Dětem děkujeme za skvělou reprezentaci a všichni se těšíme na další závody.

Děkuji Schrödingerovu institutu a městu Varnsdorf za podporu naší závodní činnosti a Pivovaru Kocour Varnsdorf s.r.o. za sponzorský dar pro děti.