Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

07.11.2022
V sobotu 5. listopadu se ve spolupráci Sportovního klubu Varnsdorf a JV JUDO Rumburk uskutečnil Pohár Severu pro nejmladší judisty v kategoriích U9 a U11. Náš oddíl reprezentovalo 13 judistů.
Za U9 předvedla nejlepší výkon Hanička Řičicová, která vyhrála krásnými hody a zaslouženě si odvezla zlatou medaili. Úžasnou bojovnost předvedl Míša Martinec, kterému zlatá medaile unikla jen o kousíček. Ve finále prohrál pouze na jeden pomocný bod výrokem rozhodčího. Stříbrnou medaili si z nejmladší kategorie odvezla Kačenka Hodničáková a Yasin Vavrinec.

V U11 se skvěle vedlo Ládikovi Holubovi a Binovi Nguyenovi, kteří, ač byli na závodech nováčci, dokázali několikrát bodovat a obsadili ve své kategorii druhé místo. Další stříbro si díky svému nasazení a velké bojovnosti odvezla Anička Gavurová. Další cenné medaile nasbírali: Aisha Vavrincová – 2. místo, Klárka Dostálová, Ondra Trinh, Matěj Hájas, Martin Lamač a David Holub – 3. místo.

Všem dětem moc děkujeme za skvělou reprezentaci a všichni se těšíme na další závody.

Děkujeme městu Varnsdorf za podporu naší závodní činnosti.