Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

Podzim s kočkou 2015 - ohlédnutí


04.11.2015
O podzimních prázdninách jsme se opět sešli s dětmi a strávili tak společně „Podzim s kočkou“. Příměstský tábor jsme naplánovali od středy do pátku a navázali jsme tak na cyklistické dobrodružství, které předcházelo na Singltreku pod Smrkem.
I přestože byl ve středu státní svátek, sešlo se 20 dětí a legrace mohla začít. Dopoledne jsme strávili v tančírně Balahala, kde jsme se seznámili s programem, zahráli si úvodní a seznamovací hry, vyzkoušeli jsme naší obratnost na překážkové dráze, nebo jsme hráli deskové hry. Po obědové pauze jsme vyrazili k plaveckému bazénu a děti si mohly vyzkoušet pouštět kita nebo dětského draka.

Čtvrteční den jsme v plné sestavě sešli v Jiříkově na základně. Dopoledne jsme vyrazili za sportem do nedaleké tělocvičny ZŠ, kde jsme ze sebe vydali maximum a vyzkoušeli jsme řadu nových pohybových her. Cestou zpět na základnu jsme se stavili v zelenině, kde jsme měli připravené dýně, které byly na programu odpoledne. Po obědě jsme se pustili do dlabání a malování strašidelného obličeje. Pak jen stačilo poprosit tety z kláštera, které dětem vyřezaly dýně dle proseb.

V pátek jsme měli spoustu práce. Začali jsme s malováním návrhů obrázku, který jsme se posléze snažili namalovat na hrnek. Nooo, byla to docela legrace, protože tužkou se maluje lépe, než štětcem. Po dokončení návrhů jsme se postupně vystřídali u uměleckého stolečku a každý si namaloval svůj hrnek, který jsme upekli, a teď zdobí domácnosti 25 dětem. Děti si s sebou měly vzít masky na Halloweenskou párty, která nás čekala odpoledne. Jenže víte, jak to chodí: už se můžeme převléct? Už se můžeme namalovat? Kdy už pojedeme? Takže kolem 13. hodiny začala přehlídka strašidel a ladění detailů jako například malování obličejů a jizev. Na Halloweena jsme se přesunuli do tančírny, kde byl pro děti připraven program v podobě strašidelného hradu, stanovišti s úkoly a tancování.

Podzim s kočkou jsou za námi a můžete se těšit na Zimu s kočkou na lyžích a bobech :)

Pančelky, pančitel a Brett

Novinky e-mailem

Přihlášením souhlasíte
se zpracovaním osobních údajů
Volejte +420 603 245 775 nebo +420 413 034 800  •  Kontakty
Napište sekretariat@sinstitut.cz
Sídlo: Londýnská 562, 407 53 Jiříkov
Zasílací adresa: Palackého 205, 408 01 Rumburk