Přihlaste se na naše pravidelné aktivity! 
  Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

04.11.2014
Pátek 31.10. jsme pojali více ležérně než předchozí dny, alespoň co se délky prošlé trasy týče. Z varnsdorfského náměstí jsme se vydali za lesními strašidly.
Ta nám zanechala indicie v podobě barevných fáborků a sem tam i dopis s úkolem. Děti horlivě hledaly stopy a plnily zadání, až jsme se ocitli uprostřed špičáckých lesů, kde na nás strašidla podle číhala. Nebylo na co čekat. Vybaveny šátky s čísly vrhly se děti do lítého boje. A šlo doslova o život. Strašidla jich měla více a naše ztráty byly velmi citelné. Avšak díky nasazení a šikovnosti jsme nakonec těsně zvítězili. Snažili se všichni, ale vyznamenali se zejména Max Varlop, Přemek Kamenický, Matěj Šťáhlavský a Kačka Kutinová.
 
Jelikož se blížilo poledne, zamířili jsme do pivovaru Kocour na vynikající oběd a také na prohlídku místního zvířectva. Blíže jsme se seznámili s oslíky, králíky, vepříky domácími i divokými, pávy, perličkami, krocany a dokonce i nutriemi. Za příjemné chvíle zde strávené posílá kočka Kocourovi velké poděkování.
 
Po tomto zážitku čekal na děti ještě varnsdorfský bazén s vířivkami a tobogánem. Zde jsme si každý po svém odpočinul. Mnozí například po celou dobu využívali pouze tobogán :). "Podzim s kočkou" byl úspěšný, program bohatý a počasí nám přálo. Děkujeme všem za účast a těšíme se někdy příště.

Novinky e-mailem

Přihlášením souhlasíte
se zpracovaním osobních údajů
Volejte +420 603 245 775 nebo +420 413 034 800  •  Kontakty
Napište sekretariat@sinstitut.cz
Sídlo: Londýnská 562, 407 53 Jiříkov
Zasílací adresa: Palackého 205, 408 01 Rumburk