Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

Podpořme cestu mladých sportovců


21.02.2023
Podpořte nadějné mladé sportovce ze Šluknovského výběžku ve splnění jejich velkého snu – účastnit se celosvětového turnaje UNITED WORLD GAMES 2023 na velkém klagenfurtském stadionu za účasti několika tisíc účastníků z celého světa. Přihlášky už jsou poslané, nyní je ale potřeba zaplatit cestu a ubytování, kterou si ne každý může dovolit.

V tuto chvíli jsme na Světové hry mládeže (UWG – United World Games) registrovali 39 mladých sportovců od 8 do 16 let, a když se nám podaří sehnat potřebné finance, tak bychom do Klagenfurtu vyslali dva týmy florbalistů U13 a U15, tým basketbalistů U12 a jednoho talentovaného šestnáctiletého tenistu. Pokud bude naše kampaň úspěšná, pojedeme na turnaj také v krásných dresech, kde může být i Vaše logo jako forma vděku za Vaši podporu.

Pro velkou část těchto dětí je to první zahraniční výjezd a pro všechny děti je to první sportovní účast na mezinárodním kolbišti. Některé z těchto dětí pocházejí ze sociálně slabého prostředí, a protože víme, že pro jejich rodiče není možné zaplatit za ně šestitisícový poplatek za účast a za dopravu, snažíme se oslovit dárce, kteří by nám s financováním této akce pomohli. 

Světové hry mládeže se konají letos  již po devatenácté, a to v rakouském městě Klagenfurt, ve dnech 22. – 25. červen 2023. Pokud by se nám tato akce líbila a povedla, rádi bychom se těchto her zúčastňovali i v následujících letech. Vnímáme to nejen jako krásnou možnost reprezentovat Ústecký kraj a naši vlast a představit lidem Schrödingerův institut, ale i jako zajímavou motivaci pro děti, abychom podpořili jejich zájem o sport, radost z pohybu, ale i touhu něčeho v životě dosáhnout a něco pro svůj cíl obětovat a vydržet.

> > > CHCI PŘISPĚT < < <

Komu pomůžeme?
V tuto chvíli jsme na Světové hry mládeže (UWG – United World Games) registrovali 39 malých sportovců od 8 do 16 let, jejichž rodiče si ne vždy mohou dovolit takto finančně náročnou akci. Jsou to děti samoživitelek, děti z vícedětných rodin a z rodin sociálně slabých. Když se nám podaří sehnat potřebné finance, tak bychom do Klagenfurtu vyslali dva týmy florbalistů, tým basketbalistů a jednoho talentovaného šestnáctiletého tenistu. 

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?
Vybrané peníze budou využity především na dopravu a ubytování. Pokud bude kampaň úspěšná, vybavíme naše sportovce také krásnými dresy, kde může být třeba i Vaše logo jako forma vděku za Vaši podporu. 
 

Nejbližší akce

Další dny
Výtvarný kurz akryl - Dark City 20.04.2024 Výtvarný ateliér, Třída 9. května 1386, Rumburk
Výtvarný kurz olejomalby - mlýn v zahradě 11.05.2024 Výtvarný ateliér, Třída 9. května 1386, Rumburk

Novinky e-mailem

Přihlášením souhlasíte
se zpracovaním osobních údajů
Volejte +420 603 245 775 nebo +420 413 034 800  •  Kontakty
Napište sekretariat@sinstitut.cz
Sídlo: Londýnská 562, 407 53 Jiříkov
Zasílací adresa: Palackého 205, 408 01 Rumburk