Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

O Pohár předsedy KVS Libereckého kraje

10.10.2020
V neděli 27.9.2020 proběhl kvalifikační turnaj mladších žákyň (čtyřek) O Pohár předsedy KVS Libereckého kraje. Celkem se zúčastnilo 10 družstev, rozdělených do dvou základních skupin. Naše děvčata změřila síly s týmy: VK Dukla LBC „A“, SK Ještědská LBC „A“, TJ Sokol Mnichovo Hradiště, Jiskra Nový Bor „B“. Všechna vzájemná utkání se sehrála systémem každý s každým na dva vítězné sety.
V úvodu jsme se utkaly s týmem TJ Mnichovo Hradiště. Po nevydařeném druhém setu, se zápas rozhodoval až v tiebreaku, který pro nás skončil vítězně. Do druhého zápasu šla děvčata s týmem liberecké Dukly, ve kterém slibný náskok ztratila až v závěru setu a podlehla 0:2. Šance na postup do elitní skupiny tu pořád byla, a proto se rozhodovalo s týmem SK Ještědská. Tento duel byl plný zvratů, přesto naše děvčata ze Schrödingerova institutu dokázala zvítězit poměrem 2:1. V posledním utkání s týmem Jiskra Nový Bor svým suverénním výkonem nedala soupeři šanci a zvítězila poměrem 2:0. Obsadily jsme druhé místo v základní skupině a zaslouženě postoupily do 1. ligy.