Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

My pro děti sportovní den, děti pro nás obrázky


20.06.2017
Naším dlouhodobým projektem, v rámci spolupráce se základními školami ze Šluknovského výběžku, jsou sportovní dny pro děti, které pro školy připravujeme. V červnu si ho užily i děti ze ZŠ J. Vohradského a tady je jejich odezva.

Ve středu 7. června si pro 4. ročníky ZŠ J. Vohradského ve Šluknově připravili trenéři ze Schrödingerova institutu krásné sportovní dopoledne. Na jednotlivých stanovištích byly pro naše malé sportovce přichystány hry a úkoly.

Na prvním stanovišti jsme se nejdříve rozcvičili a zároveň i zasmáli s trenéry, kteří nás naučili hru na ,,Bimbáka“, která má za cíl naučit děti důvěřovat jeden druhému. Po úžasné rozcvičce jsme se rozdělili na skupinky a čekali nás lanové překážky. Trenéři nám vše perfektně a s trpělivostí vysvětlili. Lezení bylo senzační a všichni jsme si ho užili.

Druhé stanoviště ovládla hra s názvem Kin-Ball. Hráči se rozdělí do družstev podle barev a hraje se s obrovským míčem. Jeden člen družstva zvolá omnikin a vyvolá barvu, družstvo s danou barvou musí míč zachytit, míč nesmí spadnout na zem. Hra děti nadchla a výborně prověřila schopnost spolupráce v týmu.
Na třetím stanovišti byla připravena pálkovací míčová hra Baseball. Někteří z nás tuto hru hráli poprvé, ale myslím, že jsme to krásně zvládli a to především díky tomu, že jsme se navzájem povzbuzovali.

Touto cestou bychom rádi poděkovali Honzovi Švarcovi, Matějovi Jindřichovi, Martinovi Smrčkovi a Kláře Stodůlkové z Schrödingerova institutu, kteří nás doprovázeli celým dopoledním programem, za jejich perfektní přístup k dětem, za bezvadně připravené hry a celkovou přátelskou atmosféru celého týmu. Dětem se akce velice líbila.

Kolektiv učitelů ZŠ J. Vohradského Šluknov


A my zase touto cestou děkujeme učitelům za pozitivní ohlasy a hlavně dětem za jejich účast a parádní obrázky. Tešíme se zase příští školní rok na nějakou super akci!

Novinky e-mailem

Přihlášením souhlasíte
se zpracovaním osobních údajů
Volejte +420 603 245 775 nebo +420 413 034 800  •  Kontakty
Napište sekretariat@sinstitut.cz
Sídlo: Londýnská 562, 407 53 Jiříkov
Zasílací adresa: Palackého 205, 408 01 Rumburk