Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

18.01.2016
Oblíbený běžecký závod Muffrun startuje svůj první ročník. Systém zůstává při starém, ale to nejpodstatnější se mění - okruh.
Úspěšný nultý ročník nás přesvědčil o vašem zájmu a rozhodli jsme se, jen s pár změnami, pokračovat.

Co zůstává stejné, je den i čas závodu. Dále to, že se můžete opět těšit na muffiny na konci každého běhu a samozřejmostí je i perfektní organizátorský servis - jako vždy! :)) Co však stejné nezůstává, je místo. Z vícero důvodů (jimiž jsou například asfaltový povrch nebo dostupnost z města) jsme se rozhodli, že tento rok se budeme scházet na Podhájí v baráčnické osadě na Lesní ulici. S baráčníky domlouváme zázemí, abyste měli o kapku (spíše drobek) více komfortu, než v ročníku minulém (schování se před nepřízní počasí, ohřátí se).

Lesní cestičky na Podhájí určitě všichni znáte - ať už z kola, procházek se psem, a nebo běhání. A kdo je nezná, tak je (dost důvěrně) pozná.) Vaše kolena je pravděpodobně ocení o trochu více, než asfalt u Racka. Další výhodou je, že v létě budou vysoké jehličnany dodávat dostatek stínu pro vaše rozpálená těla!
K techničtějším informacím asi jen to, že pro parkování bude k dispozici přilehlé hřiště a startovat budeme naproti v lesíku. Okruh vás povede jen po lesních cestách a bude vás čekat minikopeček, který však všichni, protože jste minulý rok poctivě trénovali, zvládnete!

Kategorie, přihlašování, pravidla a startovné zůstávají stejné! Přemýšleli jsme sice o čipech, e-přihláškách a startovních balíčcích po stovce, ale nakonec jsme odmítli sponzoring Niku i Mizuna a zůstáváme stejně punkoví, jako doteď.))

Těšíme se na vás 31. 1. v 9.00 u Baráčníků! :))

Baráčníky najdete zde: https://mapy.cz/s/pUBK

Novinky e-mailem

Přihlášením souhlasíte
se zpracovaním osobních údajů
Volejte +420 603 245 775 nebo +420 413 034 800  •  Kontakty
Napište sekretariat@sinstitut.cz
Sídlo: Londýnská 562, 407 53 Jiříkov
Zasílací adresa: Palackého 205, 408 01 Rumburk