Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

Mezinárodní turnaj přípravek


15.07.2016
Za účasti 13 týmů přípravek do 8 let proběhl v sobotu 25. červa ve vilémovském fotbalovém areálu velký Mezinárodní turnaj přípravek. Za nádherného počasí se hrálo 1x14 minut ve třech skupinách (4 – 4 – 5) na dvou hřištích. Do Play-off z každé skupiny postoupila první dvě družstva a dvě nejlepší ze třetích míst. Finále se zahrál Velký Šenov (aktuální okresní mistr) proti Čelákovicím a v nervy drásajícím souboji nakonec vyhrály Čelákovice v poměru 3:2. Souboj o třetí a čtvrté místo mezi Dolní Poustevnou a Vilémovem „A“ rozhodly penalty a v nich byli úspěšnější poustevenští.
Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Tomáš Jírovský z Dolní Poustevny, nejlepším brankářem Václav Walter z Vilémova „A“ a nejlepším střelcem se 14 góly Lukáš Bartoň z Čelákovic.

Celý turnaj proběhl v pohodové atmosféře, bez žádného vážného zranění a hlavně – dětem fandilo na 150 fanoušků! Rodinnou atmosféru turnaje a jeho organizaci kvitovali vedoucí všech týmů, za což patří dík i managerovi SK STAP TRATEC Vilémov panu Liborovi Sklenářovi za pomoc s organizací. Na hladkém průběhu turnaje se velkou měrou podílel i pan Jaroslav Adolf, který zajišťoval administrativní práci s tabulkami, hlášení jednotlivých zápasů, zapisování střelců atd. Celý turnaj by se samozřejmě neobešel ani bez pomoci ostatních, kteří doplňovali sudy s vodou okolo hřišť na svlažení hráčů, pískali jednotlivé zápasy, připravili hřiště atd.

Při loučení s jednotlivými týmy jsme dostali příslib jejich účasti i na našich dalších akcích, což je pro nás výsledek, který jsme ani nečekali.

Seznam zúčastněných týmů:
Vilémov „A“ a „B“, Dolní Poustevna, Velký Šenov , německý Lanburgersdorf, Žatec „A“ a „B“, Fotbalová akademie Petra Voříška Děčín modří a bílí, SK Děčín, Neštěmice, Šluknov, Čelákovice.

Novinky e-mailem

Přihlášením souhlasíte
se zpracovaním osobních údajů
Volejte +420 603 245 775 nebo +420 413 034 800  •  Kontakty
Napište sekretariat@sinstitut.cz
Sídlo: Londýnská 562, 407 53 Jiříkov
Zasílací adresa: Palackého 205, 408 01 Rumburk