Přihlaste se na naše pravidelné aktivity! 
  Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

LSLŠ 2018 - III. TURNAJ A CELKOVÉ UMÍSTĚNÍ


18.09.2018
V sobotu 8. září 2018 se na hřišti ZŠ U Nemocnice konal již 19. ročník streetballového turnaje, který je již šestým rokem součástí Letní streetballové ligy Šluknovska.
Do turnaje se letos přihlásilo celkem 68 hráčů, z toho 21 dětí a mládeže a 47 dospělých. Jako většinou se soutěžilo ve čtyřech kategoriích, a to v kategorii smíšených družstev do 13 let, v kategorii smíšených družstev do 16 let, v kategorii ženy 16+ a samozřejmě v kategorii muži 18+. Poslední z uvedených kategorií byla i tentokrát kategorií nejpočetnější.
Devatenáct družstev začalo své boje krátce po desáté hodině dopolední, a to po zhlédnutí pěkného tanečního vystoupení dívek pod vedením trenérky paní Aleny Košnarové. Přestože si většina hráčů chtěla hlavně zahrát a pobavit se, bylo se opět na co dívat. Tempo hry a dobrou náladu pomáhali hráčům udržovat nejen přihlížející rodiče těch nejmladších účastníků, ale také ostatní diváci a reprodukovaná hudba. Nezklamal ani náš oblíbený moderátor a hráč v jednom pan Milan Polívka. Poděkování patří také obsluze stánku s chutným občerstvením.
Celý turnaj proběhl v pohodové a přátelské atmosféře a přinesl opravdu napínavé zápasy. Tradičně došlo také na oblíbenou soutěž ve střelbě trestných hodů pro všechny zúčastněné včetně diváků, i na divácky velmi atraktivní soutěž ve smečování. V kategorii „mix do 13 let“ zvítězil tým „VODOMA“, v kategorii „mix 13 – 16 let“ obsadil první místo tým „VARNSDORFŠTÍ VELBLOUDI“, v kategorii „ženy 16+“ zvítězilo družstvo „Pozdní sběr“ a kategorii „muži 18+“ letos ovládlo „PĚT DRSNEJCH“. Soutěž ve střelbě trestných hodů vyhrála Štěpánka Ježková a trofej ze smečařské soutěže si odnesl Antonín Jeřábek. Vítězové jednotlivých kategorií obdrželi věcné ceny a všichni zaregistrovaní účastníci dostali tričko s logem turnaje pro rok 2018. 
A jak třetí turnaj ovlivnil konečné pořadí LSLŠ 2018? 
Street Dogs sice nepřidali třetí prvenství v turnaji, ale druhé místo jim stačilo k potvrzení pozice v čele celého podniku a zisku nejcennější trofeje. Stejné rozuzlení čekalo i kategorii žen a mládeže do patnácti, kde v celkovém pořadí šestého ročníku LSLŠ na prvních místech skončila družstva B-Girls a 4koše. Soutěže o nejlepší střelce ligy vyhráli Petr Steško, Tomáš Tesař a Petra Ekrtová. Umístění všech přihlášených týmů v jednotlivých kategoriích Letní streetballové ligy Šluknovska 2018 naleznete na stránce LSLŠ.
Vítězům srdečně blahopřejeme a všem ostatním hráčům, jakož i fanouškům, organizátorům a sponzorům mnohokrát děkujeme za jejich účast, pomoc a podporu. Již teď se můžeme společně těšit na sedmý ročník LSLŠ, jehož součástí bude jubilejní 20. ročník rumburského streetballového turnaje.
 
Partneři šestého ročníku Letní streetballové ligy Šluknovska 2018:
Nářadí Maier, Datalife - Miroslav Ježek, KMT. Profi, pivovar Kocour, Baskito.cz, Lékárna Varnsdorf - Jindřich Šmíd, Café Dlask, pivovar Konrád, 102 Shop, Servis výčepních zařízení - Leoš Šolc, Jedlová s.r.o., TJ Slovan Varnsdorf, TJ Rumburk, Regia a.s., Knihkupectví a nakladatelství Roman Horáček.
 

Novinky e-mailem

Přihlášením souhlasíte
se zpracovaním osobních údajů
Volejte +420 603 245 775 nebo +420 413 034 800  •  Kontakty
Napište sekretariat@sinstitut.cz
Sídlo: Londýnská 562, 407 53 Jiříkov
Zasílací adresa: Palackého 205, 408 01 Rumburk