Přihlaste se na naše pravidelné aktivity! 
  Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

LETNÍ STREETBALLOVÁ LIGA ŠLUKNOVSKA 2022, II. turnaj


23.08.2022
V sobotu 20. srpna zaplavilo moře basketbalistů varnsdorfskou sportovní halu, aby si zde zahráli streetballový turnaj, který se měl původně konat na hřišti pod sokolovnou.
Deštivé počasí paradoxně nebylo největší výzvou organizátorů, ale doposud rekordní počet přihlášených týmů. Z třiatřiceti družstev se třiadvacet zaregistrovalo v mládežnických kategoriích a to převážně díky zájmu o turnaj u týmů basketbalových klubů Děčína a Vyšehradu, které se ve Varnsdorfu a Jiřetíně pod Jedlovou připravují na nadcházející sezónu. Po poněkud náročnějším rozlosování se před desátou hodinou začala hrát první utkání, která v průběhu dne přerušila pouze soutěž ve střelbě zpoza tříbodového oblouku, kterou vyhrál Matyáš Svatek a čáry trestného hodu, v té zvítězil Petr Ekrt.

Samotné vyhlášení výsledků a odměnění účastníků proběhlo po čtvrté hodině odpolední, kdy se nachýlil konec jedinečné příležitosti užít si nádhernou sportovní atmosféru, porovnat basketbalové dovednosti s vrstevníky, sdílet své zkušenosti a společné emoce z milované hry. Velké poděkování patří všem zúčastněným a obzvlášť organizačnímu týmu, který odvedl skvělou práci. Děkujeme také za perfektně připravenou sportovní halu a samozřejmě našim sponzorům a partnerům, jejichž výčet a mnohé další informace o Letní streetballové lize Šluknovska naleznete na LSLŠ.

Poslední turnaj desátého ročníku se odehraje v Rumburku 10. září ve sportovním areálu ZŠ U Nemocnice, kam vás srdečně zveme a těšíme se na setkání.

Akci finančně podpořilo město Varnsdorf.

Jan Šišulák

Novinky e-mailem

Přihlášením souhlasíte
se zpracovaním osobních údajů
Volejte +420 603 245 775 nebo +420 413 034 800  •  Kontakty
Napište sekretariat@sinstitut.cz
Sídlo: Londýnská 562, 407 53 Jiříkov
Zasílací adresa: Palackého 205, 408 01 Rumburk