Přihlaste se na naše pravidelné aktivity! 
  Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

Letní streetballová liga Šluknovska 2020: 3. turnaj - ZŠ U Nemocnice Rumburk


16.09.2020
Vyvrcholení 8. ročníku Letní streetballové ligy Šluknovska patřilo turnaji v Rumburku, který se konal již po 21. na venkovním hřišti ZŠ U nemocnice a přihlásilo se do něj bezmála šedesát hráčů a hráček, soutěžících ve třech kategoriích, a to v kategorii „smíšených družstev do 12 let“, „smíšených družstev do 15 let“ a v kategorii „16+“.
Sedmnáct družstev začalo své boje krátce po desáté hodině dopolední, a přestože si většina hráčů chtěla hlavně zahrát a pobavit se, bylo se opět na co dívat. Tempo hry a dobrou náladu pomáhali hráčům udržovat nejen přihlížející rodiče těch nejmladších účastníků, ale také ostatní diváci a reprodukovaná hudba. Nezklamal ani náš oblíbený moderátor a hráč v jednom pan Milan Polívka. Poděkování patří také obsluze stánku s chutným občerstvením.

Celý turnaj proběhl v pohodové a přátelské atmosféře a přinesl opravdu napínavé zápasy. Tradičně došlo také na oblíbené soutěže ve střelbě trestných hodů, trojek a pro všechny zúčastněné včetně diváků, i na divácky velmi atraktivní soutěž ve smečování.

V kategorii „mix do 12 let“ zvítězil tým „ÁČKA“, v kategorii „mix do 16 let“ obsadil první místo tým „MGL“ a v kategorii „mix 16+“ zvítězilo družstvo „ČERNEJ HUMOR“. Soutěž ve střelbě trestných hodů vyhrála Simona Prchalová, trojky Saint Bold a trofej ze smečařské soutěže si odnesl Dominik Maščuch. Vítězové jednotlivých kategorií obdrželi věcné ceny a všichni zaregistrovaní účastníci dostali tričko s logem Letní streetballové ligy 2020. 

A jak třetí turnaj ovlivnil konečné pořadí osmého ročníku LSLŠ 2020? V kategorii „mix do 12 let“ zvítězilo družstvo „Baskeťačky“, těsně před „Áčkama“. V kategorii „dívek 16+“ „B-Girls“, a „mix 16+“ ovládl „Černej Humor“. Soutěž o nejlepší střelce ligy vyhrál Dominik Maščuch.

Umístění všech přihlášených týmů v jednotlivých kategoriích Letní streetballové ligy Šluknovska 2020 naleznete na stránce LSLŠ. Vítězům srdečně blahopřejeme a všem ostatním hráčům, jakož i fanouškům, organizátorům a sponzorům mnohokrát děkujeme za jejich účast, pomoc a podporu.

Partneři 21. ročníku Rumburského turnaje a 8. ročníku LSLŠ 2020: 
města Rumburk a Varnsdorf, Café Dlask, pivovary Kocour a Konrád, TJ Slovan Varnsdorf, ZEPS, RATIO Rumburk s. r. o. a Servis výčepních zařízení - Leoš Šolc.

Novinky e-mailem

Přihlášením souhlasíte
se zpracovaním osobních údajů
Volejte +420 603 245 775 nebo +420 413 034 800  •  Kontakty
Napište sekretariat@sinstitut.cz
Sídlo: Londýnská 562, 407 53 Jiříkov
Zasílací adresa: Palackého 205, 408 01 Rumburk