Přihlaste se na naše pravidelné aktivity! 
  Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

LETNÍ STREETBALLOVÁ LIGA ŠLUKNOVSKA 2018 - I. TURNAJ


05.08.2018
Schrödingerův institut zahájil šestý ročník Letní streetballové ligy Šluknovska v sobotu 21. 7. 2018 prvním turnajem za sportovní halou ve Varnsdorfu, který si nenechalo ujít šedesát šest aktivních vyznavačů hry tři na tři.
Počasí přálo venkovním aktivitám a dvacet přihlášených týmů odehrálo před početnou diváckou kulisou přes čtyřicet utkání ve čtyřech kategoriích: Děti do 12 let, Mládež do 15 let, Ženy a Muži.
U prvních třech nastavili ředitelé turnaje systém hry každý s každým a nejpočetnější mužskou rozdělili losem do dvou skupin po pěti. V konečném pořadí se v mužské kategorii nejlépe umístil tým Street Dogs před Baskitos a Wakanda Forever. Mezi ženami kralovala děvčata z B - Girls, před Jelity a Co u Plotny. Mládežnickou kategporii do 15 let ovládli Čtyři Koše, před Legendary Eggs a  Handles. Děti do 12 let se umístily v pořadí Zeus, SKD a Žaludi.
Zpestření v podobě otevřených soutěží ve střelbě zpoza trojkového oblouku a čáry trestného hodu přineslo radost z vítězství Štěpánce Ježkové a Josefu Zdražilovi.
V závěru vydařeného turnaje obdarovali organizátoři, díky štědrým partnerům, hráče výše zmiňovaných týmů pestrými odměnami.
Děkujeme všem účastníkům za krásné basketbalové momenty na sluncem rozehřátém hřišti, divákům za psychickou podporu a také pomocníkům při přípravách, realizaci a úklidu akce.
Děkujeme všem partnerům letošního ročníku Letní streetballové ligy Šluknovska: Regia a.s., Nářadí Maier, Datalife - Miroslav Ježek, KMT. Profi, Pivovar Kocour, Baskito.cz, Lékárna Varnsdorf - Jindřich Šmíd, Café Dlask, Pivovar Konrád, 102 Shop, Servis výčepních zařízení - Leoš Šolc, Jedlová s.r.o., TJ Slovan Varnsdorf, TJ Rumburk, Knihkupectví a nakladatelství Roman Horáček.  
Tšíme na setkání při druhém turnaji šestého ročníku Letní streetballové ligy Šluknovska 18. 9. 2018 opět ve Varnsdorfu, tentokrát na venkovním basketbalovém hřišti pod městským úřadem, neboli “pod Sokolovnou”.  

Novinky e-mailem

Přihlášením souhlasíte
se zpracovaním osobních údajů
Volejte +420 603 245 775 nebo +420 413 034 800  •  Kontakty
Napište sekretariat@sinstitut.cz
Sídlo: Londýnská 562, 407 53 Jiříkov
Zasílací adresa: Palackého 205, 408 01 Rumburk