Přihlaste se na naše pravidelné aktivity! 
  Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ KEMP BAŠ 2022


22.08.2022
Oproti předchozím rokům o týden posunutý varnsdorfský příměstský kemp BAŠ, tradičně navazující na BAŠ KEMP JEDLOVÁ, opět svou denní náplní dvoufázových pohybových aktivit nadmíru uspokojil i náročné účastníky a jejich trenéry.
Stejně jako loni zahájilo v pondělí ráno akci padesát účastníků rozdělených do čtyř skupiny, kdy skupina nejstarších sportovců, našla své zázemí v tělocvičně a venkovním hřišti v areálu VOŠ a Gymnázia Varnsdorf. Do bývalé sokolovny, dnes tělocvičny pod náměstím se “nastěhovali” kluci do dvanácti let a nejmladší účastníci kempu se odebrali do tělocvičen na základní škole Edisonova. Pro naše aktivity jsme také využívali další sportovní zázemí a vhodná hřiště v našem městě.

Dopolední blok jsme vždy poctivě trénovali a prostor na hry, soutěže a opičí dráhu se také našel. Oběd probíhal ve školních jídelnách ZŠ Náměstí a ZŠ Edisonova, kde nás každý den přivítali s úsměvem a výborným jídlem. Odpolední program v úterý a ve čtvrtek jsme si náramně užili v městském bazénu a energii pro řádění na průlezkách, skluzavkách, lezecké stěně a houpačkách nám dodala skvělá zmrzlina z Café Dlask a Hosana Café.

Za výbornou organizaci děkujeme všem trenérům i asistentům, za vynaložené úsilí děkujeme všem zúčastněným a za perfektní zázemí děkujeme správcům sportovišť a obou jídelen.

Jan Šišulák

Novinky e-mailem

Přihlášením souhlasíte
se zpracovaním osobních údajů
Volejte +420 603 245 775 nebo +420 413 034 800  •  Kontakty
Napište sekretariat@sinstitut.cz
Sídlo: Londýnská 562, 407 53 Jiříkov
Zasílací adresa: Palackého 205, 408 01 Rumburk