JIŽ BRZY ZVEŘEJNÍME PRAVIDELNÉ AKTIVITY NA ROK 2022/2023
  Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

Květnové akce Hudební akademie


12.05.2016
V HAŠce se stále něco děje. Zde je souhrn měsíce - co je za námi a co nás čeká
Vystoupení na členské schůzi tělesně postižených 5. 5. 2016
Vystoupení na členské schůzi tělesně postiženích v Pohádce ve Varnsdorfu se zúčastnil „sboreček“ Schrödingerova institutu pod vedením Aleny Převorové se žáky: Tereza Převorová, Helena Siváková, Pamela Siváková, Barbora Fazekašová aViktorie Lukačovičová. Zaznělo 8 písní, jak lidových, tak umělých. Členská schůze byla pořádána ke Dni matek, tudíž babičkám zpěvačky udělaly svým zpěvem velkou radost.

Jesus Christ Superstar 7. 5. 2016
Slunnou květnovou sobotu jsme využili k výletu na muzikál do Praze.

Koncert pro maminky 8. 5. 2016
Koncert pro maminky se konal v kostele sv. Karla Boromejského ve Varnsdorfu, a byl pořádán k svátku všech maminek. Před koncertem proběhla akustická zkouška, a poté už si začali sedat do lavic posluchači koncertu, kterých se dostavilo přibližně 90.
Koncert zahájili pozvaní hosté, a to sboreček IZŠ Karlova Zpěváček, kteří nám zazpívali 4 písničky. Po Zpěváčku se před posluchače posadily dvě kytaristky ze třídy p. učitele Ondřeje Louky, Tereza Převorová a Linda Suchardová, které nám zahrály a zazpívaly. Následovalo klavírní vystoupení, které si připravil Karel Šnobl, a později se k němu připojila se zpěvem Tereza Převorová. Dále se nám předvedly děvčata s připravenýni skladbičkami na flétničky z Domu sv. Vincence de Paul, a to Kristýna Timoradská, Vendula Bitmanová a Hana Šlajerová. Následovalo vystoupení sborečku pod vedením pí. učitelky Aleny Převorové, který zazpíval ve složení Tereza Převorová, Helena Siváková, Pamela Siváková, Viktorie Lukačovičová, Barbora Fazekašová, Tereza Železná.
Na závěr se ke sborečku připojil Zpěváček a uzavřeli tento koncert čtyřmi společnými písněmi. Koncert se velmi povedl a k velkému ohlasu bychom ho chtěli příští rok zopakovat.

OPEN MIC v tančírně Balahala 21. 5. 2016
Open mic, neboli otevřený mikrofon, je určen všem hudebníkům, písničkářům, básníkům, spisovatelům, hercům ale i tanečníkům s vlastní tvorbou, kteří chtějí předstoupit před publikum a předvést, co v nich je. Každý dostane cca 15 minut prostoru. Neostýchejte se, toto je jedinečná šance pro vás a vaši tvorbu!

Ať žijí duchové 29. 5. 2016
Zájezd do Prahy na oblíbené muzikálové vystoupení.

Během měsíce samozřejmě stále pokračují pravidelné kroužky HAŠ.

Novinky e-mailem

Přihlášením souhlasíte
se zpracovaním osobních údajů
Volejte +420 603 245 775 nebo +420 413 034 800  •  Kontakty
Napište sekretariat@sinstitut.cz
Sídlo: Londýnská 562, 407 53 Jiříkov
Zasílací adresa: Palackého 205, 408 01 Rumburk