Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

Kočičí klub - turnaj Severské ligy deskových her 9/10


06.11.2019
Mňau, mňau, mňaauú.
Sobotní dopoledne, 2. listopadu, 9.30. Klubovnu SI ve Varnsdorfu zaplavuje ohromné množství koček všech druhů a barev. Severská liga deskových her pořádaná deskoherními fanoušky Schrödingerova herního klubu Varnsdorf právě zahajuje další z pravidelných měsíčních turnajů, tentokráte ve hře Kočičí klub.

V této extra roztomilé rodinné hře s rozkošnou grafikou, se vžíváte do rolí milovníků těchto domácích mazlíčků. V průběhu hry si jako hráči dobíráte karty, které obsahují půvabné kočky, ale také krmivo, hračky, šantu kočičí, nebo kočičí kostýmy. Nejdůležitější však je obstarat pro svůj chov dostatečné množství toho správného krmiva. Cílem hry je co nejlépe se postarat o své mazlíčky, aby nestrádaly hladem a mohly si hrát se spoustou hraček ve vtipných kostýmech. Tuto hru by měl povinně vyzkoušet každý, kdo má rád kočky!

Každý účastník turnaje měl možnost předvést své síly celkem v šesti půlhodinových kolech. Předsedou klubu se nakonec stává Tomáš Rosa. Na druhém a třetím místě se umístili Štěpán Malý a Nikola Kolková.

Celou akci provázela pohodová a přátelská atmosféra. Schrödingerův herní klub děkuje firmě Mindok za zapůjčení herních setů a poskytnutí odměn do turnaje.

Závěrem zve Schrödingerův herní klub nejen všechny nadšence a milovníky deskových a karetních her, ale i nováčky na další turnaj Severské ligy deskových her na sobotu 14. prosince. PŘIJĎTE SI ZAHRÁT!

Novinky e-mailem

Přihlášením souhlasíte
se zpracovaním osobních údajů
Volejte +420 603 245 775 nebo +420 413 034 800  •  Kontakty
Napište sekretariat@sinstitut.cz
Sídlo: Londýnská 562, 407 53 Jiříkov
Zasílací adresa: Palackého 205, 408 01 Rumburk