Přihlaste se na naše pravidelné aktivity! 
  Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

Jedlovou obsadili baskeťáci


14.09.2017
V polovině druhého měsíce prázdnin jsme se stejně jako minulý rok sešli ve sportovním areálu v Jiřetíně pod Jedlovou, který nám nabídl mnoho možností aktivně trávit volný čas. Soustředění se zúčastnilo přes 50 dětí.
Každý den nás čekala ranní rozcvička, snídaně a dopolední program, po kterém následoval vydatný oběd. Díky příznivému počasí jsme každý den mohli na odpolední program vyrazit do areálu, kde jsme využili basketbalové hřiště, umělou trávu, atletickou dráhu, bazén a pískové kurty. Na večerní program jsme po večeři vyrazili pod lanovku do Adrenalin parku, kde si děti mohly vyzkoušet horolezeckou stěnu a malý lanový park.  V půlce týdne jsme podnikli výlet, který se nesl v duchu hry „stopovaná“. Starší děti pomocí klacků, šišek a kamenů připravili šipky, po kterých menší děti vyrazily k cíli. Během cesty na ně čekalo pár schovaných úkolů, které děti museli najít a splnit. První zastávkou byl hrad Tolštejn dále rozhledna Jedlová, lanový park a obří houpačka s volným pádem na spodní stanici vleku na Jedlovou.
Týden v Jiřetíně utekl jako voda, během kterého jsme zažili dobrodružství, srandy, ale hlavně plno tréninků, které nás i účastníky připraví do nadcházející sportovní sezóny.
Děkujeme zaměstnancům sportovnímu areálu Jiřetína pod Jedlovou a Adrenalin parku Jedlová za ochotu, vstřícnost a zajištění výborného zázemí pro potřeby našeho kempu.

Novinky e-mailem

Přihlášením souhlasíte
se zpracovaním osobních údajů
Volejte +420 603 245 775 nebo +420 413 034 800  •  Kontakty
Napište sekretariat@sinstitut.cz
Sídlo: Londýnská 562, 407 53 Jiříkov
Zasílací adresa: Palackého 205, 408 01 Rumburk