Hygienická opatření najdete zde. Čestné prohlášení zde
  Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

JARNÍ PŘÍMĚSTSKÝ KEMP BAŠ 2020


20.03.2020
Během jarních prázdnin, v rámci pětidenního příměstského sportovního kempu BAŠ, využilo možnost zdokonalit si své pohybové schopnosti a basketbalové dovednosti celkem 23 dětí. Pro mnohé z nich to byl první příměstský kemp pod taktovkou BAŠ, jehož nabitý program, vedený zkušenými trenéry, probíhal z větší části v tělocvičně ZŠ Edisonova. Nové zkušenosti a s tím spojené výzvy i příležitosti sdíleli nejen děti, ale také trenéři. O svůj osobní dojem se s námi podělil i náš mladý kolega Martin.
„Přestože jsem byl ze začátku nervózní, jsem rád, že se moje obavy nenaplnily a já jsem si opravdu užil celý týden spolu s dětmi, které mě mile překvapily. Naštěstí neproběhlo žádné vážnější zranění a i při transportu ze a následně do Šluknova nebyl žádný problém, což je jen a jen dobře. Děti byly snaživé, šikovné poslouchaly pokyny a věřím, že se jim jarní příměšťák BAŠ líbil podobně, jako mně.

Doufám, že se náplň dnů, která sestávala ze soutěží, trénování dílčích dovedností, samotného hraní a návštěvy bazénu dětem líbila, protože já na jejich místě bych v jejich letech byl opravdu rád za tu možnost, kterou dostali. Myslím si, že jsme to všichni dobře zvládli a že si odměnu v podobě ovoce a jiných pochutin zasloužil každý, kdo tam s námi celý ten týden byl.“

Velké poděkování patří provozovateli a personálu restaurace Sportovní hala za výborné obědy, městu Varnsdorf za finanční podporu z dotačního programu, ZŠ Edisonova i městskému bazénu za skvělé zázemí a všem, kteří nám pomáhali s realizaci příměstského kempu. Děkujeme.

Novinky e-mailem

Přihlášením souhlasíte
se zpracovaním osobních údajů
Volejte +420 603 245 775 nebo +420 413 034 800  •  Kontakty
Napište sekretariat@sinstitut.cz
Sídlo: Londýnská 562, 407 53 Jiříkov
Zasílací adresa: Palackého 205, 408 01 Rumburk