Přihlaste se na naše pravidelné aktivity!
  Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

Holky doma porazily Varnsdorf

11.04.2017
V sobotu 8. 4. 2017 se odehrálo další kolo okresní soutěže. Tentokrát k nám zavítaly soupeřky z Varnsdorfu.
Konečně jsme změřily síly s vrstevnicemi, které sbírají postupně zkušenosti stejně jako naše děvčata. Na obou stranách sítě bylo tradičně vidět spoustu nevynucených chyb, které střídaly pěkné volejbalové zákroky jak na síti, tak i v poli. V prvním zápase jsme se vyvarovaly chyb na podání a úspěšně bodovaly na síti až do konce setu. Ve druhém se objevily chyby na přihrávce a v závěru jsme nedokázaly bodovat na síti, set jsme ztratily 25:23. Rozhodovalo se až v tiebreaku, ve kterém děvčata zatlačila na podání a suverénně zvítězila 15:5.

I přes mnoho chyb na podání jsme v druhém zápase přehrály soupeřky jak na síti, tak i v poli a dotáhly utkání do vítězného konce poměrem 2:0. Opět musím pochválit děvčata za jejich nasazení do zápasu, toto první vítězství v jarní části jim dodalo chuť do dalšího utkání proti ženám z Krásné Lípy.