Přihlaste se na naše pravidelné aktivity! 
  Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

Fazole - turnaj Severské ligy deskových her 1/10


26.01.2020
Fazol modrý, sójový bob, bob obecný, vigna čínská, fazol zahradní, zelená fazolka…
Deskoherní fanoušci Schrödingerova herního klubu Varnsdorf odstartovali v neděli 26. ledna odpoledne třetí ročník Severské ligy deskových her a to turnajem v karetní hře Fazole.

V zábavné hře plné logiky a strategie s nenáročnými pravidly se vžíváme do rolí farmářů, s cílem vypěstovat a sklidit na svých políčkách luštěniny s co nejvyšší hodnotou. Abyste však zbohatli, musíte vypěstovat ty správné fazole, a to není vůbec jednoduché. Karty totiž můžete vykládat jen v takovém pořadí, v jakém jste je dostali. Ale pozor, máte k dispozici jen omezený počet polí, na která lze sázet jen fazole jednoho druhu. Pokud máte pole plné, musíte ho sklidit, aby bylo možné opět sadit. Cestu k výhře vám však usnadní také důmyslné obchodování se spoluhráči.

Každý účastník turnaje měl možnost předvést své síly celkem v pěti zhruba čtyřiceti minutových kolech. Nejlepším farmářem se stává Tomáš Rosa. Na druhém a třetím místě se umístili Nikola Kolková a Štěpán Malý.

Celou akci provázela pohodová a přátelská atmosféra. Schrödingerův herní klub děkuje firmě Albi za zapůjčení herních setů a odměny pro výherce v podobě krásných deskových her.

Závěrem zve Schrödingerův herní klub nejen všechny nadšence a milovníky deskových a karetních her, ale i nováčky na sobotu 29. února na druhý turnaj. Přijďte si zahrát!

Novinky e-mailem

Přihlášením souhlasíte
se zpracovaním osobních údajů
Volejte +420 603 245 775 nebo +420 413 034 800  •  Kontakty
Napište sekretariat@sinstitut.cz
Sídlo: Londýnská 562, 407 53 Jiříkov
Zasílací adresa: Palackého 205, 408 01 Rumburk