Přihlaste se na naše pravidelné aktivity! 
  Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

Důležité: Rušíme členské příspěvky!


17.09.2020
Vážení rodiče,

vzhledem k tomu, že se zdravotní situace v souvislosti se šířící se nákazou Covid-19 stále mění a vyvíjí, hrozí, že pravidelná docházka Vašich dětí na aktivity SI bude zřejmě velmi často z  důvodů nemoci či karantény narušena a ohrožena.

Ani my v institutu nemůžeme zaručit, že zde vždy pro Vaše děti budeme, že zajistíme plynulý pravidelný chod našich aktivit nebo splnění naplánovaných akcí.
Proto, ze všech těchto důvodů ruším pro tento školní rok vybírání členských příspěvků do SI od všech členů SI. Z tohoto důvodu se také ruší i zvýhodněné ceny všech akcí a aktivit pro členy SI a ceny pro nečleny.

Všechny ceny na akce i tábory budou v tomto školním roce jednotné. Ti, kteří již členské poplatky zaplatili, ať se prosím hlásí na sekretariátu SI v Palackého ulici 205 v Rumburku, peníze jim budou vráceny.

Přesto Vás vážení rodiče prosím, abyste se nenechali současnou situací odradit a nerezignovali na řešení volného času Vašich dětí. Budeme tu pro ně i nadále. Stále připravujeme a vytváříme další a další aktivity, i když je možné, že budeme muset často v průběhu roku improvizovat nebo měnit plány. Ale Schrödingerův institut jede dál a čeká na Vaše děti.

Prosím, přihlaste je k nám, využijte široké nabídky našich kroužků a aktivit a dopřejte Vašim dětem, aby si mohly s námi hrát a trávit s námi volný čas, jak jen to bude možné. Zašlete nám přihlášku Vašeho dítěte buď přes svého tutora či gestora, ale můžete i emailem. Přihlášku do Schrödingerova institutu ke stažení najdete zde

Jsme vděčni za každého z Vás, za každé dítě, které se stane našim členem. MY SI TOTIŽ HRY, DOBRODRUŽSTVÍ, KAMARÁDSTVÍ A RADOSTNÉ CHVÍLE NENECHÁME VZÍT, A TAK POJĎTE DO TOHO S NÁMI. TĚŠÍME SE NA VÁS!

Novinky e-mailem

Přihlášením souhlasíte
se zpracovaním osobních údajů
Volejte +420 603 245 775 nebo +420 413 034 800  •  Kontakty
Napište sekretariat@sinstitut.cz
Sídlo: Londýnská 562, 407 53 Jiříkov
Zasílací adresa: Palackého 205, 408 01 Rumburk