Přihlaste se na naše pravidelné aktivity! 
  Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

Dominion - turnaj Severské ligy deskových her 2/10


04.03.2020
Deskoherní fanoušci Schrödingerova herního klubu Varnsdorf odstartovali v sobotu 29. února dopoledne druhé kolo Severské ligy deskových her a to turnajem v legendární karetní hře Dominion.
Ocitáme se na počátku budování své vlastní říše a nemáme nic než trochu peněz a malé pozemky. Avšak brány světa jsou otevřeny dokořán. Říše pomalu začíná vzkvétat zakládáním nových vesnic, založením tržiště či vybudováním monumentálního trůnního sálu. Jenže jsou tu také zdatní soupeři, kteří do svých služeb najímají milici, zloděje či zákeřnou čarodějnici, a tak je třeba rozšiřovat svoje panství co nejrychleji a s rozmyslem. Jen tak se můžeme stát pánem nejmocnějšího dominia. Jednoduchý a netradiční herní princip, rychlá herní doba a spousta strategických možností dělá z Dominion jednu z nejlépe hodnocených her světa.

Každý účastník turnaje měl možnost předvést své síly celkem ve čtyřech zhruba čtyřiceti minutových kolech. Nejlepším vládcem se stává Martin Hoško. Na druhém a třetím místě se umístili Matěj Svoboda a Tomáš Rosa.

Celou akci provázela pohodová a přátelská atmosféra. Schrödingerův herní klub děkuje firmě Albi za zapůjčení herních setů a odměny pro výherce v podobě krásných deskových her.

Závěrem zve Schrödingerův herní klub nejen všechny nadšence a milovníky deskových a karetních her, ale i nováčky na sobotu 28. března na třetí turnaj. PŘIJĎTE SI ZAHRÁT!

Novinky e-mailem

Přihlášením souhlasíte
se zpracovaním osobních údajů
Volejte +420 603 245 775 nebo +420 413 034 800  •  Kontakty
Napište sekretariat@sinstitut.cz
Sídlo: Londýnská 562, 407 53 Jiříkov
Zasílací adresa: Palackého 205, 408 01 Rumburk