Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

13.03.2019
Ranní odjezd za zasněženými svahy jižního Tyrolska nezmeškalo jedenapadesát lyžařek, lyžařů, snowboardistek a snowboardistů, nastupujících po trase Rumburk - Varnsdorf - Liberec - Praha.
Během několika málo hodin, bez větších dopravních komplikací, projel pohodlný autobus na své trase několika spolkovými zeměmi Německa a Rakouska až do cíle nedaleko vzdáleného, Čechům blízkého, Havlíčkem Karlem proslaveného, Brixenu. Přivítání v rodinném penzionu Nussbaumerhof v obci Nauders slavnostním přípitkem u vynikající večeře od šéfkuchaře Kristiana Amorta, příjemně navodilo společenskou atmosféru po zbytek večera a dalších dnů.

Tyrkysově modré nebe, bílé vrcholky majestátních hor, jarní vůně alpského venkova a pestrá snídaně. Snové probuzení, které, jak se později ukázalo, nás čekalo po celou dobu pobytu.

Návštěva exkluzivních lyžařských areálů splnila a mnohdy i předčila naše očekávání. Kilometry výborně upravených sjezdovek, vyšejpované snowparky, opalování na sedačkových lanovkách, občerstvení na terasách horských restaurací a mnoho dalších příležitostí netradičních zážitků, díky kterým si můžeme ve vzpomínkách krátit čas až do další “katalogové lyžovačky”.

Rychlost větru v poslední den předznamenal průběh loučení a návrat do rodných končin naší výpravy. Tak zase za rok a týden.

Novinky e-mailem

Přihlášením souhlasíte
se zpracovaním osobních údajů
Volejte +420 603 245 775 nebo +420 413 034 800  •  Kontakty
Napište sekretariat@sinstitut.cz
Sídlo: Londýnská 562, 407 53 Jiříkov
Zasílací adresa: Palackého 205, 408 01 Rumburk