Přihlaste se na naše pravidelné aktivity! 
  Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

Děti, pojďte ven - co jsme dělali?


13.07.2021
Na klášteře v Jiříkově probíhá celý týden příměstský tábor, plný sportovních a zábavných aktivit.

 
PONDĚLÍ
V pondělí jsme sportovali a seznamovali se.

ÚTERÝ 
V úterý jsme vyrazili do Království na výlet, kdy jsme měli možnost prozkoumat zákoutí místního kostela, včetně půdy a věže s hodinami. Pan Koňák nám krásně povyprávěl o zajímavostech nejen z historie ale i z různých pověstí o kostelu. Další dny Vás budeme opět informovat.

STŘEDA
Dnešní déšť nás nerozhodil! Nafoukli jsme výtvarnou dílnu a zahráli jsme si slovní kopanou. Také nás navštívil pan Horák z městské policie Jiříkov, který si pro děti připravil pestré a zajímavé vyprávění ze života policie. Dětem zodpověděl spoustu dotazů a poučil je o tom, jak se bezpečně a správně chovat v nejrůznějších situacích. Stihli jsme i pracovat ve skupinkách a zasoutěžit si ve vědomostních testech. Po poledním klidu vysvitlo i sluníčko a my si mohli užít aktivity na naší klášterní zahradě.

ČTVRTEK
Den nejdelší, jelikož byl spojen s přespávandou.Ráno jsme opět soutěžili a pracovali ve skupinkách, využili jsme znalosti, které máme a také jsme tvořili skupinové koláže. Holčičky se na chvilku trhly, učily se na ukulele a také se učily plést copánky. Využili jsme skvělou možnost navštívit trénink místního spolku Aktivní pes Jiříkov. Byl to skvělý zážitek. Večer ksme si společně uvařili guláš na ohni a zahráli míčové hry.

PÁTEK
Den poslední jsme zahájili snídaní a potom jsme vyrazili k paní Hendrychové na prohlídku jejího dravého ptactva. Měli jsme možnost seznámit se s většinou dravců, které v chovu má, a dozvěděli jsme se spoustu zajímavých informací. Po obědě jsme dotvořili své koláže, dali si pár dobrot na oslavu zdárně dokončeného tábora.

Realizace Letních kempů byla podpořena Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy.


Novinky e-mailem

Přihlášením souhlasíte
se zpracovaním osobních údajů
Volejte +420 603 245 775 nebo +420 413 034 800  •  Kontakty
Napište sekretariat@sinstitut.cz
Sídlo: Londýnská 562, 407 53 Jiříkov
Zasílací adresa: Palackého 205, 408 01 Rumburk