Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

19.07.2020
Příměstský tábor v Jiříkově proběhl ve skvělé atmosféře. Sešla se skupinka úžasných dětí, které spolu po celou dobu vycházely bez problémů. Pro děti jsme si připravili pestrý program.
V pondělí byl pohodový den, plný her a aktivit vhodných pro seznámení dětí a stmelení skupiny. V úterý jsme vyrazili na výlet do Rumburku, kde pro nás na Ranči Kolonie měli uspořádaný den plný koní a všeho, co s koňmi souvisí. Ve středu si na nás udělal čas kriminalista z rumburské kriminálky a ukázal dětem vše, co se týká jeho práce. Odpoledne pak děti měly možnost svézt se hasičským autem, když jsme byli v jirkovské hasičské zbrojnici na návštěvě. Čtvrtek byl v duchu sportovním a poznávacím, opět plný spoustou zábavných, poznávacích, tvořivých a sportovních aktivit pro děti.

V pátek jsme zašli do místní chovné stanice ptáků a dravců, což bylo velice zajímavé, nejen pro děti. Po obědě nás navštívili dobrovolníci spolku Aktivní pes Jiříkov a předvedli dětem, jak je možné s pejsky pracovat tak, aby to bavilo pejska i páníčka. Vše jsme zakončili přespávanou ve středisku.

Celý týden utekl velice rychle a myslím, že jsme si ho nejen mi pedagogové, ale především děti, velice užili.

Bc. Gabriela Hubáčková

Novinky e-mailem

Přihlášením souhlasíte
se zpracovaním osobních údajů
Volejte +420 603 245 775 nebo +420 413 034 800  •  Kontakty
Napište sekretariat@sinstitut.cz
Sídlo: Londýnská 562, 407 53 Jiříkov
Zasílací adresa: Palackého 205, 408 01 Rumburk