Přihlaste se na naše pravidelné aktivity! 
  Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

10.04.2014
Navzdory nepříliš slibné předpovědi počasí jsme dnes odstartovali CAŠku - Cyklistickou akademii Šluknovska Schrödingerova institutu. Na programu bylo slavnostní zahájení, kde se povídalo o vzniku a plánech CAŠky, mnoho poděkování a také slovo paní ředitelky Doušové a místostarosty města Jiříkov pana Horáka.
Poté oba společně přestřihli slavností pásku a mohlo se vyrazit na průvod. Ten jsme absolvovali na kolech za doprovodu Městské policie Jiříkov, které moc děkujeme za spolupráci a pomoc. Po příjezdu na klášter nás čekalo bohaté občerstvení, které pro všechny společně připravili členové Schrödinger cycling teamu (umí i vařit, kromě toho, že závodí na kolech), spolupracovnice Kačka, Ája a Janča. Těmto všem také velké poděkování za pomoc při samotné akci. A samozřejmě také chlapům Mírovi, Davidovi a Libčovi za servis kolem kol, stanů a ohňů.

A jaká by to byla Cyklistická akademie, kdyby ji hned od začátku neprovázely vyjížďky a soutěže na kolech? Byla připravena překážková dráha, kde si děti mohly zasoutěžit na krátké trati a ověřit si tím své dovednosti v terénu a na překážkách. Musíme uznat, že poražených kuželů a nevhozených míčků bylo rozhodně méně, než jsme čekali.

CAŠka tedy směle vykročila. Přejme si, aby jí na své cestě životem přálo štěstí.

Těšíme se na vás na dalších našich akcích.

Novinky e-mailem

Přihlášením souhlasíte
se zpracovaním osobních údajů
Volejte +420 603 245 775 nebo +420 413 034 800  •  Kontakty
Napište sekretariat@sinstitut.cz
Sídlo: Londýnská 562, 407 53 Jiříkov
Zasílací adresa: Palackého 205, 408 01 Rumburk