Přihlaste se na naše pravidelné aktivity! 
  Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

Boží zboží - turnaj Severské ligy deskových her 4/10


30.04.2018
28. dubna - Mezinárodní den stolních her. Jak jinak tento netradiční svátek oslavit než pořádným turnajem? Severská liga deskových her pořádaná deskoherními fanoušky Schrödingerova herního klubu Varnsdorf si na toto sobotní dopoledne přichystala klání ve hře Boží zboží.
Jako účastníci čtvrtého z desíti turnajů se vžíváme do rolí evropských řemeslníků z časů středověku, jež musí šikovně obhajovat své přežití. Venkovský život není jednoduchý, jako vesničané musíme tvrdě pracovat. Každý umí své řemeslo a snaží se vyrábět co nejkvalitnější výrobky, jako jsou boty, cihly, hrnce, sklo, prkna, nářadí či jiné potřebné výrobky, aby je mohl co nejlépe zhodnotit na trhu. Za vydělané penízky stavíme nové budovy, najímáme tovaryše a snažíme se stát nejbohatším hospodářem v celém kraji. Vítězství ve hře lze dosáhnout pouze skrze chytrého vytváření produkčního řetězu.

Každý účastník turnaje měl možnost předvést své síly celkem v šesti zhruba čtyřiceti pětiminutových kolech. Nejlepší hospodářkou se zaslouženě stává Ema Rosová, která
nenašla žádného přemožitele. Na druhém a třetím místě se umístili Veronika Říhová a Jan Rosa. Celou akci provázela pohodová a přátelská atmosféra. Schrödingerův herní klub děkuje ZÁJA Centru za poskytnuté prostory, občerstvení a skvělý servis zcela zdarma a firmě Mindok za odměny pro výherce v podobě krásných deskových her. 

Další turnaj, tentokráte ve hře Malá velká království, plánuje Severská liga deskových her na sobotu 26. dubna do Liberce. Všichni jste zváni!

Martin Hoško

Novinky e-mailem

Přihlášením souhlasíte
se zpracovaním osobních údajů
Volejte +420 603 245 775 nebo +420 413 034 800  •  Kontakty
Napište sekretariat@sinstitut.cz
Sídlo: Londýnská 562, 407 53 Jiříkov
Zasílací adresa: Palackého 205, 408 01 Rumburk