Přihlaste se na naše pravidelné aktivity! 
  Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

Basketbalový letní příměstský kemp ve Varnsdorfu 2021


22.08.2021
Varnsdorfský příměstský kemp BAŠ, tradičně navazující na BAŠ KEMP JEDLOVÁ, opět svou denní náplní dvoufázových pohybových aktivit nadmíru uspokojil i náročné účastníky a jejich trenéry.
V pondělí ráno zahájilo akci padesát účastníků rozdělených do čtyř skupiny, kdy skupina nejstarších sportovců, pod vedením trenérky Zdenky a asistenta Tondy, našla své zázemí v tělocvičně a venkovním hřišti v areálu VOŠ a Gymnázia Varnsdorf. Do bývalé sokolovny, dnes tělocvičny pod náměstím se “nastěhovali” kluci do dvanácti let s trenérem Karlem a asistentem Pepou. Mladší a nejmladší účastníci kempu se odebrali s trenérem Alexem a asistenty Martinem a Klárkou do tělocvičen na základní škole Edisonova.

Pro naše aktivity jsme také využívali většinu sportovního zázemí venkovního areálu sportovní haly a další vhodná hřiště v našem městě. Dopolední blok jsme vždy poctivě trénovali a prostor na hry, soutěže a opičí dráhu se také našel. Oběd probíhal ve školní jídelně na náměstí, kde nás každý den přivítali s úsměvem a výborným jídlem. Odpolední program v úterý a ve čtvrtek jsme si náramně užili v městském bazénu a energii pro řádění na průlezkách, skluzavkách, lezecké stěně a houpačkách nám dodala skvělá zmrzlina z Café Dlask a Hosana Café.

Za organizaci patří dík všem trenérům i asistentům, za skvělou atmosféru děkujeme všem zúčastněným a také správcům perfektně připravených sportovišť a za finanční podporu děkujeme městu Varnsdorf.

Novinky e-mailem

Přihlášením souhlasíte
se zpracovaním osobních údajů
Volejte +420 603 245 775 nebo +420 413 034 800  •  Kontakty
Napište sekretariat@sinstitut.cz
Sídlo: Londýnská 562, 407 53 Jiříkov
Zasílací adresa: Palackého 205, 408 01 Rumburk